سردار خرّم با حفظ سِمت به عنوان جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه ای عاشورا منصوب شد/ سردار نوری: برجستگی های مدیریتی و اخلاقی سردار خرّم آشکار است
  • 1396/12/10 12:03
  • 26460
طی مراسمی و با حکم فرمانده کل سپاه؛

سردار خرّم با حفظ سِمت به عنوان جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه ای عاشورا منصوب شد/ سردار نوری: برجستگی های مدیریتی و اخلاقی سردار خرّم آشکار است

سردار نوری جانشین فرماندهی نیروی زمینی در این مراسم گفت: بنده از قدیم به سردار خرّم ارادت دارم؛ ایشان جزو معدود فرماندهان جوان سپاه های استانی است.

به گزارش زیتون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، صبح امروز طی مراسمی سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا با حکم فرمانده کل سپاه و با حفظ سِمت، به مسئولیت جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه ای عاشورا منصوب شد.

در این مراسم سردار نوری جانشین فرمانده نیروی زمینی، سردار اوصانلو فرمانده قرارگاه های حمزه و عاشورا، مسئول بازرسی نیروی زمینی و جمعی از فرماندهان رده های مختلف سپاه در منطقه آذربایجان حضور داشتند.

سردار نوری جانشین فرماندهی نیروی زمینی در این مراسم گفت: بنده از قدیم به سردار خرّم ارادت دارم؛ ایشان جزو معدود فرماندهان جوان سپاه های استانی است.

وی خاطرنشان کرد: برجستگی های مدیریتی و اخلاقی ایشان را در زمانی که فرمانده قرارگاه حمزه بودم دیده ام؛ سردار خرم فردی با نشاط، کاردان، مدیر و مدبّر هستند.

 

جانشین فرمانده نیروی زمینی اظهار داشت: معمولا اگر کسی بخواهد دنبال یک گنجی بگردد باید ابزار این کار را فراهم کند و سختی هایش را بجان بخرد.

سردار نوری بیان کرد: ملت ایران به گنجی رسید که از غفلت گذشتگان روی این گنج غبار نشسته بود؛ اما رهبری شجاع و مرجعی آگاه به زمان، غبار این گنج را زدودند.

وی یادآور شد: مردم ایران این گنج(انقلاب اسلامی) را با اشتیاق تمام به آغوش کشیدند. دشمن کوتاه نیامد. از همان روزهای اول، توطئه و تجاوز و دسیسه در دستور کار دشمن قرار گرفت اما ملت ایستادگی کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ابراز کرد: ما امروز دو وظیفه اساسی داریم. اول اینکه مراقب باشیم تا مبادا خودزنی کنیم مبادا خطا کنیم مبادا راه را اشتباه انتخاب کنیم. باید از جوانانمان مراقبت کنیم.در بین همه اقشار باید وحدت ایجاد شود. باید به وحدت بین مسئولین حول محور ولایت کمک کنیم. موفقیت انقلاب اسلامی از رهگذر وحدت بین مردم رقم خورد.

وی ضمن یادآوری نکته دوم بیان کرد: دشمن دائماً در حال رصد ماست. با حفظ هوشیاری نباید از کید دشمن غافل بشویم؛ حرف دشمن این است که سلاح تان را بگذارید زمین، تا ما بر شما مسلط شویم. شما تاریخ را مطالعه کنید، استکبار با بهانه های پوچ بر کشورها مسلط شده است.

سردار نوری افزود: عراق را با ادعای سلاح های هسته ای به تسخیر خودشان در آوردند. خودِ صدام به بهانه قرارداد الجزایر به ایران حمله کرد در حالی که هدف چیز دیگری بود و صدام نیابتاً این جنگ را آغاز کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از نعمت رهبریِ شجاع، مدبر، عادل، زاهد،عابد و عارف برخوردار است، گفت: ملت مقاوم ایران با هوشیاری کم نظیر توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.

سردار نوری ضمن تجلیل از زحمات سردار پاشایی در سِمت پیشین خود، یادآور شد: بنده از قدیم الایام با صفا، صداقت و روحیه انقلابی سردار پاشایی«جانشین سابق قرارگاه عاشورا» آشنایی دارم.

گفتنی است سردار اوصانلو همزمان فرماندهی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و قرارگاه منطقه ای عاشورا را برعهده دارد. جانشین فرمانده نیروی زمینی در این مراسم سردار اصانلو را شهید زنده خطاب کرد و گفت: ایشان همسنگر شهیدان و دارای سابقه ای طولانی در مجاهدت است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.