فرصتی که برای تراکتور مجددا تهدید شد
  • 1396/12/05 13:33
  • 26432
باز هم باید منتظر دردسر بود؟

فرصتی که برای تراکتور مجددا تهدید شد

هر اندازه که سربازهای جدید تراکتور خوب کار می کنند به همان اندازه خارجی های جدید تراکتورسازی در زمین بد و نا امید کننده ظاهر می شوند.

گروه ورزشی زیتون؛ تراکتورسازان نیم فصل دوم و به خصوص با اضافه شدن بازیکنان سرباز و همچنین مربی ترکیه ای نمایش چشم نواز و تاکتیکی در زمین داشتند. حتی در دیدار با نماینده قطر که تراکتوری ها با سه گل مغلوب شدند، باز هم توانستند بازی تاکتیکی را به نمایش بگذارند.

هر اندازه که سربازهای جدید تراکتور خوب کار می کنند به همان اندازه خارجی های جدید تراکتورسازی در زمین بد و نا امید کننده ظاهر می شوند. مدافع جدید تراکتور همان اندازه که در زمین خودی ضعیف و پر اشتباه بازی می کند، مهاجم این تیم هم نمایشی کم اثر و کم کار در زمین حریف دارد.

مشخص نیست به کدامین دلیل اصرار به جذب بازیکن خارجی است. علاوه بر ضعف فنی که این بازیکنان در مقایسه با حتی بازیکنان معمولی لیگ ایران دارند باید گفت طبق تجربه باید منتظر مشکلات دیگر در آینده هم بود.

تراکتورسازی بعد از محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی در فصل گذشته به دلیل بدهی به چند بازیکن خارجی، توانست تا حدودی با بازیکنان خارجی گذشته خود تسویه کند و شرایط مالی خود را سر و سامان دهد.

اکنون اما با این سطح کیفیتی که خارجی های جدید تراکتور از خود نشان داده اند بعید نیست خیلی زود به سرنوشت بازیکنانی همچون رمزی و حمزه یونس دچار شوند و باز هم حساب سنگین روی دست باشگاه باقی بگذارند.

به نظر مدیران تیم باید دقت بیشتر در جذب بازیکنان خارجی به خرج دهند. قرار بر این نیست که حتما و به هر قیمتی که شده سهمیه خارجی های خود را پر کنیم، جوانان تراکتور عملکرد بسیار مناسب تری از خارجی های جدید می توانند داشته باشند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.