برگزاری اجتماع بزرگ فاطمیون، در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)/  مراسم عزاداری، نماد اتحاد مسلمانان است
  • 1396/11/24 14:01
  • 26385
دبیر ستاد برگزاری مناسبت های مذهبی استان در گفت و گو با زیتون؛

برگزاری اجتماع بزرگ فاطمیون، در سالروز شهادت حضرت زهرا(س)/ مراسم عزاداری، نماد اتحاد مسلمانان است

دانش آرا گفت: مراسم بزرگ اجتماع فاطمیون روز سه شنبه اول اسفند ماه، از ساعت 10/30دقیقه قبل از ظهر با حضور اقشار مختلف مردم و هیئات حسینی از مقابل مسجد کبود آغاز می شود و به صورت مراسم سینه زنی و دستجات عزاداری، ادامه می یابد.

به گزارش زیتون، دانش آرا، دبیر ستاد برگزاری مناسب های مذهبی استان، در گفت و گو با خبرنگار زیتون، با اشاره به مراسمات برگزاری ایام فاطمیه، اظهار داشت: برگزاری مراسمات ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، در سطح شهر برگزار می شود که بزرگترین آن، اجتماع بزرگ فاطمیون خواهد بود.

وی گفت: مراسم بزرگ اجتماع فاطمیون روز سه شنبه اول اسفند ماه،  از ساعت 10/30دقیقه قبل از ظهر با حضور اقشار مختلف مردم و هیئات حسینی از مقابل مسجد کبود آغاز می شود و به صورت مراسم سینه زنی و دستجات عزاداری، ادامه می یابد.

وی اضافه کرد: شروع این مراسم از مقابل مسجد کبود خواهد بود و به طرف مصلی اعظم امام خمینی(ره)، ادامه خواهد داشت، همچنین نماز ظهر و عصر به امامت نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام آل هاشم، در محل مصلی اعظم، اقامه خواهد شد.

دبیر ستاد برگزاری مراسم های مذهبی استان، با تاکید بر اهمیت برگزاری مراسم شهادت صدیقه طاهره، افزود:  اجتماع بزرگ فاطمیون  و عزاداری ایام فاطمیه، هرچه قدر با عظمت تر برگزار شود، دشمن شکن خواهد بود و اقتدار و اتحاد مسلمانان را بیشتر خواهد کرد.

دانش آرا، بیان داشت:  در برهه ای از زمان واقع شده ایم که، دشمنان شمشیر را از رو بسته اند، تفکرات منحرف و مخالف دین به شدت ترویج یافته است که، با عقاید خود، تیشه به ریشه اسلام ناب محمدی و سیره اهل بیت می زنند. داعش نمونه ای از ترویج تفکرات وهابیت است.

وی خاطر نشان کرد: رسانه های مختلف به ویژه صداو سیما، بای با پوشش رسانه ای از این مراسمات، اجتماع و اتحاد شیعیان را در سطح منطقه و جهان به نمایش بگذارند، تا زمانیکه به سیره  معصومین، اقتدا می کنیم، تهدیدی متوجه کشور نخواهد بود.

وی تاکید کرد: از عموم مردم انقلابی دعوت می کنیم که با حضور در این مراسم، به باشکوه تر برگزار شدن این مراسم، کمک کنند. از دستجات و هیئات مختلف نیز دعوت می شود در این اجتماع بزرگ فاطمیون شرکت کنند.

 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.