نفوذ دشمن در جهت تضعیف روحیه انقلابی/ اقتصاد مقاومتی در حد شعار برای مسئولان باقی مانده است
  • 1396/11/23 23:02
  • 26380
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی؛

نفوذ دشمن در جهت تضعیف روحیه انقلابی/ اقتصاد مقاومتی در حد شعار برای مسئولان باقی مانده است

جوانپور گفت:دشمن با شکست در جبهه نظامی به دنبال پروژه نفوذ و تضعیف روحیه انقلابی در بین مردم و مسوولان بوده و باید همه ما با بصیرت این‌گونه توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی کنیم.

به گزارش زیتون، عزیز جوانپور، اظهار کرد: امروز دشمن با شکست در جبهه نظامی به دنبال پروژه نفوذ و تضعیف روحیه انقلابی در بین مردم و مسوولان بوده و باید همه ما با بصیرت این‌گونه توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی کنیم.

وی افزود: دشمنان با تبلیغات متعدد رسانه‌ای سعی داشتند با بهانه قرار دادن اغتشاشات اخیر، این‌گونه جلوه دهند که مردم از نظام و انقلاب خسته شده‌اند، اما حضور حماسی و یکپارچه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی و عوامل آنها را نقش برآب کرد و این حضور مردمی به دنیا ثابت کرد که پرشورتر از گذشته پشت سر ولایت و رهبری در صحنه‌های انقلاب حضور دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان‌آذربایجان شرقی گفت: در طول چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، ملت ایران شاهد توطئه مختلف استکبار جهانی بوده و این توطئه‌ها خللی در عزم ملت ایران در پاسداری از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی نداشته است.

این مقام مسوول تصریح کرد: از اول انقلاب برخی طرف‌دار ارتباط نزدیک با غرب و در رأس آنها آمریکا بودند و در طول انقلاب خواسته‌های خود را به انحاء مختلف تکرار کرده‌اند اما نهایتاً اعتماد این افراد به دشمن و غرب با شکست مواجه شد.

این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: الحمدالله ایران اسلامی در اکثر زمینه‌ها در حوزه نانو، فناوری‌های نوین، صنایع دفاعی و علمی به یکی از قدرت‌های برتر و صاحب فناوری تبدیل شده و این پیشرفت‌ها، ایران اسلامی را به یک الگوی جهانی، اسلامی و قدرت منطقه‌ای تبدیل کرده است و در برخی علوم، ایران رتبه 16 جهان و رتبه اول منطقه‌ای را کسب کرده است که این امر نشان از تفکر بسیجی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در رسیدن به خودکفایی دارد.

جوانپور، اقتصاد مقاومتی و تحقق منویات رهبری را با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و حمایت از تولیدات بومی کشور و منطقه‌ای قابل تحقق دانست و عنوان کرد: متأسفانه برخی مسوولان فقط شعار اقتصاد مقاومتی می‌دهند و در عمل کاری انجام نداده‌اند.

وی ابراز کرد: مسوولان دانشگاه‌های استان وظیفه دارند در راستای  تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی با حمایت از نخبگان علمی که توانایی و ایده‌های لازم را برای تولید داشته و برای طرح‌های خود توجیه اقتصادی دارند، گام‌های عملی در حمایت از این قشر فرهیخته بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، دانشگاه آزاد اسلامی را ثمره ارزشمند انقلاب اسلامی برشمرد که موجب رشد و شکوفایی در حوزه آموزش عالی شده و زمینه تحصیل هزاران نفر را در اقصی نقاط کشور فراهم کرده است.

جوانپور تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با طرح‌های اقتصاد مقاومتی و دانش‌بنیان از اکثر واحدهای دانشگاهی و حتی از مرکز استان جلوتر بوده و این امر نشان از تلاش مجموعه این دانشگاه برای رشد و توسعه دانشگاه است.

وی در پایان با اظهار خوشنودی از اتمام ساخت یادمان شهدای انقلاب اسلامی در این دانشگاه، شهدا  نماد صداقت، انسانیت و شجاعت برشمرد که با ایثار جان خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند و بیان داشت: امروز همه ما مدیون ایثارگری‌های شهدا هستیم و باید با ادامه راه شهدا، این فرهنگ را به نسل جوان منتقل کنیم.

فارس

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.