راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، صحنه‌ی نمایش صلابت و عزت یک ملتِ بیدار و همیشه در صحنه خواهد بود
  • 1396/11/21 10:36
  • 26364
بیانیه سپاه عاشورا به مناسبت یوم الله 22بهمن؛

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، صحنه‌ی نمایش صلابت و عزت یک ملتِ بیدار و همیشه در صحنه خواهد بود

دربیانیه سپاه عاشورا آمده است: سابقه و کارنامه مردم غیور آذربایجان و تبریزِ قهرمان تردیدی باقی نمی گذارد که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، صحنه‌ی نمایش صلابت و عزت یک ملتِ بیدار و همیشه در صحنه خواهد بود.

به گزارش زیتون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مردم ایران، سپاه عاشورا با تبریک این روز و همچنین دعوت آحاد مردم استان آذربایجان شرقی برای جضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، بیانیه ای را بدین شرح صادر کرده است.

متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّهٍ رَّسُولًا أَنِ اعْبُدُواْ اللّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ » نحل آیه ۳۶

“ما در هر امتى رسولى فرستادیم که خداى یکتا را بپرستید و از طاغوت اجتناب کنید”

چهار دهه از انفجار نور و تلالو اسلام ناب محمدی(ص) بر صفحه گیتی می‌‌گذرد. امروز گفتمان بی‌‌نظیر و نجات‌بخش اسلام ناب که بر آمده از انقلاب اسلامی است، نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا به امید مستضعفان و ملجاء و پناه مظلومان تبدیل شده است.

چهل سال قبل، انقلاب اسلامی توزیع قدرت در جهان را به هم ریخت و خواب استکبار جهانی را پریشان ساخت و مدل جدیدی از سعادت بشری را به ملت‌های مظلوم جهان ارائه کرد.

در این سال‌ها، برغم دومینویی از فتنه‌‌ها و تحریم‌ها و دسیسه‌ها، ایرانِ اسلامی سرافراز و رشید در خارج از مرزها انسجام امت اسلامی را محقق کرده است.

در شرایطی که جبهه دشمن بویژه شیطان بزرگ و ارتجاع منطقه در صدد است با همراهی برخی عوامل داخلی، شکست های منطقه ای را در داخل مرزهای کشورمان جبران کند، می طلبد که مردم عزیز ایرانِ اسلامی در قامت یک سروِ ایستاده با حضور حماسی و دشمن شکن خود بار دیگر دشمن یاغی را مایوس و سرافکنده نمایند.

اینک ماییم و انقلاب اسلامی؛ ماییم و انسان‌های آزادی‌خواه جهان که چشم به ام‌القرای اسلام دوخته‌اند؛ مائیم و خون شهیدانی که غریبانه در جبهه های مقاومت پرچم عزت و سربلندی برافراشتند.

سابقه و کارنامه مردم غیور آذربایجان و تبریزِ قهرمان تردیدی باقی نمی گذارد که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، صحنه‌ی نمایش صلابت و عزت یک ملتِ بیدار و همیشه در صحنه خواهد بود. ان شا الله.

ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن، و دعوت به حضور در راهپیمایی این روز مبارک، به مردم آذربایجان اطمینان می دهیم که خادمان و فرزندان شما در سپاه همیشه پیروز عاشورا در کنار سایر نیروهای مسلح استان بی اعتنا به جزر و مدهای سیاسی مستکبران جهان، برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی، و حفظ امنیت پایدار تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.