انقلاب از اول مردمی بود و باید تا ابد نیز مردمی بودن خود را حفظ نماید/ حذف نرده های مصلی، مقدمه ای برای نزدیکی مردم و مسئولین/ چشم امید ملت های دنیا به انقلاب اسلامی ایران
  • 1396/11/17 15:58
  • 26350
مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه پیام نور، در گفت و گو با زیتون؛

انقلاب از اول مردمی بود و باید تا ابد نیز مردمی بودن خود را حفظ نماید/ حذف نرده های مصلی، مقدمه ای برای نزدیکی مردم و مسئولین/ چشم امید ملت های دنیا به انقلاب اسلامی ایران

حجت الاسلام جلیلی، ضمن تمجید از اقدام تحسین برانگیز نماینده ولی فقیه در استان، مبنی بر جمع آوری نرده های حائل بین مسئولین و مردم، این حرکت را مقدمه ای برای حذف موانع بین مسئولین و مردم در تمامی امورات مدیریت کشور، دانست .

به گزارش زیتون،حجت الاسلام جلیلی، مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور تبریز، در گفت وگو با خبرنگار زیتون با تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر، اظهار داشت: این ایام، فرصت مناسبی، برای باز خوانی راز ماندگاری انقلاب اسلامی است.  گفتمان حقیقت، از جمله عوامل مهم  تداوم و استمرار انقلاب است 

وی گفت: بسیاری از انقلاب ها در یک سده اخیر مانند انقلاب روسیه ، فرانسه  و انقلاب الجزایر به وقوع پیوسته است،  ولی بخاطر عدم ایدئولوژی موافق با فطرت، در کمترین زمان دچار افول گردیده اند. ارزش های و شعارهای انقلاب اسلامی، موافق با فطرت خدادادی انسان است،  از این جهت ملت های آزاده در سرتاسر دنیا به این انقلاب چشم امید بسته اند.

حجت الاسلام جلیلی، اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران، به قشر و گروه خاصی تعلق نداشت، بلکه از تمام گروه ها و اقشار مختلف مردمی، تشکیل شده بود و  این پشتوانه در شعار جمهورییت نظام، متجلی است. انقلاب از اول مردمی بود و باید تا ابد نیز مردمی بودن خود را حفظ نماید.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور استان، ضمن تمجید از اقدام تحسین برانگیز نماینده ولی فقیه در استان مبنی بر جمع آوری نرده های حائل بین مسئولین و مردم،  این حرکت را مقدمه ای برای حذف موانع بین مسئولین و مردم در تمامی امورات مدیریت کشور، دانست .

وی همچنین به نیات شوم آمریکا در جهت حفظ داعش و نیروهای آموزش دیده تکفیری در افغانستان، اشاره کرد و گفت: هدف آمریکا از حفظ داعش در این منطقه مشغول سازی مسلمانان منطقه به کشتار یکدیگر ، نشان دادن چهره ناپسند و خلاف واقع  از اسلام ، توجیه حضور آمریکا، در منطقه و از همه مهمتر ایجاد حاشیه امن، برای رژیم منحوس صهیونیستی می باشد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.