اقدامات دشمن نشان می دهد پیام آزادی و انسانیت جمهوری اسلامی، به گوش ملت های جهان رسیده/ برخی به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند
  • 1396/11/15 16:32
  • 26333
معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا مطرح کرد؛

اقدامات دشمن نشان می دهد پیام آزادی و انسانیت جمهوری اسلامی، به گوش ملت های جهان رسیده/ برخی به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند

گلمحمد زاده بیان داشت: انقلاب اسلامی به لحاظ اینکه مردم شمول بود و همه اقشار مختلف مردم در شکل گیری انقلاب نقش آوری کرده اند، از نوعی جامعیت کلی برخوردار است.

به گزارش زیتون؛ گلمحمدزاده، معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا، در کارگاه آموزشی طرح شهید رهنمون با تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر، اظهار داشت: رسالت پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی، وظیفه همه اقشار مردم و بسیجیان، است.

وی با اشاره به ورود به چهل سالگی انقلاب اسلامی و تهدیدات پیش رو، گفت: با گذشت چهل سال از شروع انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی، شاهد هستیم که دشمنان نظام علیه انقلاب اسلامی، بایکدیگر متحد شدند. سلطنت طلبان، منافقین، ضد انقلاب، شب و روز در تلاش هستند تا مانع پیشرفت کشورمان شوند.

وی اضافه کرد: توطئه های مختلفی که دشمنان کشور، انجام می دهند، نشان می دهد. پیام آزادی و انسانیت جمهوری اسلامی، به گوش ملت های جهان رسیده است و دشمن احساس خطر می کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا: تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، با هیچیک از انقلاب های معاصر، قابل قیاس نیست،انقلاب های شوروی و انقلاب کبیر فرانسه، به لحاظ تفکر مردمی، با انقلاب اسلامی مردم ایران، تفاوت هایی اساسی و بنیادین دارد.

وی با اشاره به برهه زمانی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: قیام مردم ایران علیه رژیم شاهنشاهی طاغوت، زمانی به پیروزی رسید که جهان به دو قسمت و قدرت شرق و غرب تقسیم شده بود. انقلاب اسلامی با شعار نه شرقی، نه غربی، گفتمان و راه جدیدی را پیش روی ملت های جهان قرار داد.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی به لحاظ اینکه مردم شمول بود و همه اقشار مختلف مردم در شکل گیری انقلاب نقش آوری کرده اند، از نوعی جامعیت کلی برخوردار است. روش و سیره انقلاب ما با رویکرد اسلامی آغاز شد و به ثمر نشست. وحدت کلمه و‌ انسجام ملی ضامن بقا و موفقیت انقلاب است.

گلمحمدزاده با اشاره به تلاش دشمن علیه موجودیت نظام، یادآور شد: برخی به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند. ویژگی انقلاب اسلامی، مردم سالاری دینی است. ولی فقیه عادل در راس این نظام قرار گرفته است و هدایت و رهبری می کند.

وی یادآور شد: امنیت یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با جانفشانی های شهدا و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب به دست آمده است.بسیج نیز به عنوان بزرگترین پایگاه مردمی از دستاوردهای دیگر انقلاب است که با روحیه انقلابی عمل می کند.جریانی در کشور شمل گرفته است که روحیه انقلابی را سرکوب کند آنچیز که کشور ما را حفظ خواهد کرد، وجهه انقلابی و انقلابیگری است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.