دچار هولوکاست برجامی شده‌ایم/ تنها دستاورد برجام رسیدن به سخنان مقام معظم رهبری است که آمریکا قابل اعتماد نیست
  • 1396/11/09 14:09
  • 26301
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز:

دچار هولوکاست برجامی شده‌ایم/ تنها دستاورد برجام رسیدن به سخنان مقام معظم رهبری است که آمریکا قابل اعتماد نیست

بابایی یادآور شد: حرف و حساب ما با دولتمردان این است که شما می‌گویید برجام دستاورد زیادی داشته، در رسانه ملی حاضر شوید و جواب کم‌سوادترین منتقد خودتان را در این باره بدهید.

به گزارش زیتون، رضا بابایی، با بیان اینکه باید دستاورد برجام برای اقشار و آحاد مختلف مردم مشخص باشد، اظهار داشت: در غرب انتقاد از حضرت موسی(ع) مجاز می‌شود، ولی انتقاد و یا بازگو کردن هولوکاست جرم نابخشودنی است.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه ما دچار هولوکاست برجامی شده‌ایم، تصریح کرد: در این ارتباط اگر در مورد بزرگترین اتفاق تاریخ و بزرگترین دستاورد اصلاحات یعنی نشست لیبرال‌ها، طرح و برنامه برای ایران اسلامی صحبت بکنیم، می‌شویم بزدل سیاسی و از طریق وزارت امور خارجه خودمان تهدید می‌شویم.

برجام برکت داشت، بسم الله

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در بخش دیگر سخنان خود در پاسخ به این پرسش که به راستی برجام چه دستاوردی برای کشور و ملت ایران داشته است، یادآور شد: حرف و حساب ما با دولتمردان این است که شما می‌گویید برجام دستاورد زیادی داشته و برکت بوده بسم‌الله، در رسانه ملی حاضر شوید و جواب کم‌سوادترین منتقد خودتان را در این باره بدهید.

به گفته وی، متولیان این امر باید از تاریخ درس عبرت بگیرند و در جریان باشند که آمریکا به هیچ‌وجه قابل اعتماد نبوده و نخواهد بود.

بابایی در ادامه اضافه کرد: آمریکایی‌ها نه برای اینکه بدعهدیشان به خاطر بد بودن برجام باشد، بلکه از این ناراحت هستند که چرا امتیازات بیشتری از ملت ایران نگرفته‌اند.

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز اذعان داشت: دولتمردان کمی عزت به خرج دهند و بدانند نه آمریکا دلسوز ملت ایران است و نه منتقدان داخلی دشمنان نظام هستند، پس در جریان کار قرار گیرند چرا که دشمنان این نظام همیشه و در همه حال سرسخت‌تر هستند.

فارس

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.