کتاب استاد دانشگاه تبریز عنوان برتر را کسب کرد
  • 1396/10/25 10:21
  • 26188

کتاب استاد دانشگاه تبریز عنوان برتر را کسب کرد

کتاب استاد دانشگاه تبریز با عنوان «طراحی و بهره‌برداری شبکه هوایی کابل فاصله دار فشار متوسط» کتاب برتر صنعت برق در سال 96 شد.

به گزارش زیتون، کتاب «طراحی و بهره‌برداری شبکه هوایی کابل فاصله‌دار فشار متوسط» تالیف دکتر مهرداد طرفدار حق، استاد گروه آموزشی برق قدرت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو بعنوان کتاب برتر صنعت برق در سال 96 انتخاب شد. 
  
به همین منظور، لوح تقدیری از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق(توانیر) به مولف کتاب اعطا شده است؛ در قسمتی از این لوح تقدیر، توجه به معیارهای ارتباط محتوای کتاب با صنعت برق، ارتباط عنوان با محتوا، پرداختن به ویژگی‌های فنی و تخصصی موضوعی صنعت برق و کیفیت مناسب متن و چاپ را از جمله شاخص‌های انتخاب کتاب برتر صنعت برق ذکر شده است. 
  
گفتنی است، جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو با مشارکت وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه  و در راستای برقراری پیوند میان صنعت، دانشگاه و مراکز پژوهشی، تجلیل از دستاوردهای پژوهشی و تجاری‌سازی محصولات فناورانه، بررسی چالش‌های پیش‌رو در حوزه صنعت آب و برق و ارائه راهکارها، ایجاد فضای تعامل میان پژوهشگران و فناوران، رونمایی از دستاوردهای جدید و مستندسازی یافته‌ها و دستاوردهای پژوهشی و فناوری‌های جدید برگزار می‌شود. 
  
مهرداد طرفدار حق، استاد تمام گروه آموزشی برق قدرت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز بوده و و چاپ بیش از85  مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از 192 مقاله در همایش‌های ملی و بین‌المللی، اجرای 23 طرح تحقیقاتی، تالیف دو جلد کتاب،  ثبت چهار اختراع، کسب عنوان برتر جشنواره ارتباط صنعت و دانشگاه ایران در حوزه برق، کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه و رئیس مرکز فناوری دانشگاه تبریز جمله سوابق علمی و  اجرایی وی است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.