دشمنان نباید بلندگوی مطالبات معیشتی مردم باشند/ استکبار با مأیوس کردن مردم می ‌خواهد نظام را از داخل تهی کنند
  • 1396/10/20 09:41
  • 26151
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان:

دشمنان نباید بلندگوی مطالبات معیشتی مردم باشند/ استکبار با مأیوس کردن مردم می ‌خواهد نظام را از داخل تهی کنند

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت: ملت ایران مسیری را آغاز کرده که امروزه برای تمام ملت‌های جهان اذان بیداری شده و آنها را هم با خود همراه کرده و آغازگر جنبش بیداری ملت‌های منطقه و جهان شده است

به گزارش زیتون، هادی آتین، اظهار داشت: دشمنان این نظام از اولین روزهای انقلاب تا به امروز با ترفندهای مختلف از جمله تحمیل هشت سال جنگ نابرابر، ترو، اعمال شدید تحریم‌ها و ... نتوانستند سدی در برابر جریانی که ملت ایران آغاز کرده‌اند شوند.

دشمن با مأیوس‌کردن مردم می‌خواهد نظام را از داخل تهی‌ کند

وی در ادامه با بیان اینکه استراتژی جدید دشمن هدف قرار دادن پایه‌های اصلی نظام یعنی مردم و اعتقادهای دینی و اسلامی است، تصریح کرد: استکبار جهانی در این شیوه می‌خواهد با مأیوس ساختن مردم و ایجاد تحریف در آرمان‌ها و خواسته‌هایشان نظام را از داخل تهی کنند.

 دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تصریح کرد: برای نیل به این هدف از مکرها و حیله‌های متفاوتی که برخی از این توطئه‌ها را در سایر کشورها استفاده کردند و نتیجه مطلوبی هم به دست آورده‌اند در کشورمان نیز پیاده کنند.

ملت ایران به عهدی که در سال ۵۷ بسته‌اند، وفادار هستند

به گفته وی ملت ایران با بصیرت، بیداری و آگاهی و با توجه به رهنمودها و روشنگری‌های مقام عظمای ولایت تمام نقشه‌های بدخواهان را نقش برآب کرده‌اند و ثابت کرده‌اند که همچنان بر سر همان عهدی که در سال ۵۷ بسته اند، وفادار هستند.

آتین خاطرنشان کرد: ملت ایران نباید دشمن را دسته کم بگیرد و در همه حال و زمان و به ویژه در هر حوادث و واقعه‌ای باید هوشیار و آگاه بود.

وی گفت:  دشمنان این انقلاب و نظام در جریان باشند، آنهایی که ناجوانمردانه و غیرانسانی‌ترین ترفندها و جنایات را علیه ملت ایران انجام داده‌اند، صلاحیت این را ندارند که درباره امور داخلی کشورمان دخالتی داشته باشند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در بخش دیگر سخنان خود در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر مهم‌ترین هدف دشمن از ایجاد این اغتشاشات و فتنه‌گری‌های جدید افزود: برای استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا که دنیا را مطیع و فرمانبردار در جهت منافع خود می‌خواهد. پدیده‌ای مثل انقلاب اسلامی ایران غیرقابل تحمل شده است.

ملت ایران تمام قد مقابل استکبار جهانی ایستاده است   

به گفته وی انقلابی که قریب به 40 سال است که تمام قد مقابل استکبار جهانی ایستاده است و معادلاتی را که برای منطقه و جهان داشتند را به هم زده که این امر آنها را عصبانی کرده است.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اضافه کرد: ملت ایران مسیری را آغاز کرده که امروزه برای تمام ملت‌های جهان اذان بیداری شده و آنها را هم با خود همراه کرده و آغازگر جنبش بیداری ملت‌های منطقه و جهان شده است.

به گفته وی در حال حاضر زنگ خطر برای استکبار جهانی به صدا درآمده و از این رو برای مخدوش کردن جلوه ملت ایران، دست به هر اقدماتی می‌زنند تا بلکه ملت ما را از آرمان‌های بلندی که دارند، دور کنند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.