من از به حاشیه رفتن حق مردم میترسم
  • 1396/10/17 14:44
  • 26120
یادداشت امیرمحمد قدس، دبیر دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز

من از به حاشیه رفتن حق مردم میترسم

کاش میفهمیدند همین مصلحت سنجی بی موردشان بود که کشور را به این مرض مبتلا کرد یا حداقلش میفهمیدند مصلحت الان کشور پرداختن به این دردهاست نه حذف کردن صدا های به اصطلاح مزاحم !

گروه سیاسی زیتون؛ یادداشت/ امیرمحمد قدس، دبیر انجمن اسلامی دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز

این روز ها که مسولین منت بر سر ما مستضعفین گذاشته اند! و در مورد مردم سخن فرموده اند خوب است نکاتی را مد نظر داشت. همه تحلیل های این روز ها غالبا در فکر جدا کردن دو جریان کف خیابان یعنی اعتراض اقتصادی به عنوان خواست به حق مردم و فتنه دشمن به عنوان محور سو استفاده از خواست به حق هستند که این امر واقعا جدیست و پذیرفتنی و باید هم جدا شود.

اما نمی شود صورت مسئله را پاک کرد، مگر مردم درد اقتصادی ندارند، مگر از فساد و رانت و تبعیض و آقازادگی ها به تنگ نیامده اند؟ اعتراضات این مردم پس چگونه باید مطرح شود و چگونه به گوش مسولین برسد؟

دانشجوی عدالت طلبِ مطالبه گر، بدون مارک زدن امنیتی ها چطور درد مردم را منعکس کند؟

ظاهرا عده ای از هر سو، چه از دشمن و چه از خودی ها علاقه مندند فضا را امنیتی کنند. حتما بعد از این هم میخواهند هر عدالت طلبی را به بهانه این که "آقا در این شرایط  مصلحت نیست" سرکوب کنند، که کاش میفهمیدند همین مصلحت سنجی بی موردشان بود که کشور را به این مرض مبتلا کرد یا حداقلش میفهمیدند مصلحت الان کشور پرداختن به این دردهاست نه حذف کردن صدا های به اصطلاح مزاحم !

کسانی که مایل به پاسخ گویی نبودند بعد از این هم بهانه بیشتری برای عدم پاسخ دادن خواهند داشت و این داستان همیشگیِ به حاشیه رفتن خواست مردم دوباره تکرار خواهد شد و ملت مستضعف همچنان زیر بار چرخ توسعه عده ای غرب پرست وطن فروش امنیتی له خواهند شد و این غم بزرگی است. امنیتی ها رادر دولت تدبیر جستجو کنید

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.