ارامنه زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت برابر زندگی می‌کنند/ برای سلامتی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و خادمان نظام دعا می‌کنیم
  • 1396/10/17 09:30
  • 26113
خلیفه کل ارامنه آذربایجان در جشن میلاد حضرت مسیح(ع):

ارامنه زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت برابر زندگی می‌کنند/ برای سلامتی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و خادمان نظام دعا می‌کنیم

خلیفه کل ارامنه آذربایجان گفت: امروز که همه ما در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت برابر زندگی می‌کنیم،

به گزارش زیتون، گریگور چیفت‌چیان  در جشن میلاد حضرت مسیح(ع) در کلیسای حضرت مریم (س) تبریز اظهار داشت: مفتخر هستیم که در این جشن مسؤولان استانی نیز حضور داشته و این باعث دلگرمی همه ماست. 

وی با بیان اینکه مسؤولان با خدمات خود آرامش را به جامعه آورده‌اند، افزود: ما نیز به عنوان ارامنه استان خود را در کنار مردم و مسؤولان می‌دانیم و عضوی از کل نظام هستیم.

خلیفه ارامنه آذربایجان با اشاره به اتفاقات اخیر مبنی بر انتخاب بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، ابراز کرد: حضرت عیسی مسیح(ع) در فلسطین به دنیا آمده و متولد اورشلیم است ولی شیطان بزرگ و استکبار جهانی می‌خواهند خاک فلسطین را جدا کنند در حالی که فلسطین، اورشلیم و بیت‌المقدس برای همه ادیان بوده و متعلق به فرد و افراد خاصی نیست. 

وی اذعان داشت: امروز که همه ما در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت برابر زندگی می‌کنیم، باید تعاملات و همکاری‌های لازم در راستای پیشرفت کشور را داشته باشیم. 

اسقف چیفت‌چیان با تاکید به اینکه ما همه با مسلمانان برادر بوده و از حضور مسؤولان در برنامه‌ها و کنار ارامنه خوشحالیم، گفت: این حضور و رسیدگی مسؤولان به امور باعث دلگرمی تک‌تک ما شده است. 

وی خاطرنشان کرد: در سایه توجهات مسؤولان چند طرح بزرگ اجرا خواهیم کرد که در راستای آرامش هر چه بیشتر بوده و قطعاً با این روال شاهد شکوفایی هر چه بیشتر کشور خواهیم بود. 

خلیفه کل ارامنه آذربایجان تصریح کرد: ما این جشن را فرصتی دانسته و برای سلامتی رهبر عزیزمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و سایر مسؤولان خادم دعا می‌کنیم که برای آرامش و امنیت کشور تلاش می‌کنند. 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.