سو مدیریت در مسئولین موج می زند/ حمایت از فتنه، بازتولید فتنه جدید است
  • 1396/10/14 14:11
  • 26101
رئیس جامعه پزشکی استان مطرح کرد:

سو مدیریت در مسئولین موج می زند/ حمایت از فتنه، بازتولید فتنه جدید است

ایرجیان افزود: مشکلات کشور با شعار دادن حل نمی شود.نمی شود با شعار زدگی کشور را جلو برد. بیکاری اصلی ترین مشکل کشور است.در هر خانواده ایرانی، کم و بیش با مسئله بیکاری درگیر هستند. برخی مواقع، آمارهایی ارائه می شود که متناسب با وضع موجود نیست.مشکلات اقتصادی واقعا معظلی برای کشور است.

به گزارش زیتون، ایرجیان رئیس جامعه پزشکی استان در جمع مسئولین و شوراهای کانون های بسیج استان، گفت:9دی روز یاد آوری بصیرت ملت انقلابی ایران بود. روزی که مردم انقلابی ایران اسلامی، آرزوهای سران فتنه و ایادی غرب و شرق را در هم پیچیدند.

وی گفت: در سال 88 برخی از مسئولین علوم پزشکی در صحن دانشگاه ها، در تجمعات حمایت از فتنه گران حضور پیدا کردند که این بی بصیرتی و عدم شناخت از وضع موجود را در بین برخی خواص، نشان می دهد.

وی افزود: حضور بسیج در همه صحنه ها، راه نفوذ در برابر افراد فرصت طلب را بسته است.چراکه این نظام با خون بیش از 230 هزار شهید آبیاری شده است. خون شهدا ضامن بقای نظام اسلامی است.

وی با اشاره به فتنه88  و بی بصیرتی برخی خواص، گفت: برخی از مسئولین  دولتی و نمایندگان مجلس، در حال فتنه گری هستند. حمایت از فتنه، بازتولید فتنه جدید است.

ایرجیان افزود: مشکلات کشور با شعار دادن حل نمی شود.نمی شود با شعار زدگی کشور را جلو برد. بیکاری اصلی ترین مشکل کشور است.در هر خانواده ایرانی، کم و بیش با مسئله بیکاری درگیر هستند. برخی مواقع، آمارهایی  ارائه می شود که متناسب با وضع موجود نیست.مشکلات اقتصادی واقعا معظلی برای کشور است.

رئیس جامعه پزشکی با اشاره به حوادث چند روز اخیرگفت: حوادث پیش آمده از مطالبات مردمی، شکل گرفت ولی برخی  افراد معاند همچون سلطنت طلبان، باقیمانده های جنبش سبز، با سوار بر موج اعتراضات مردمی، اعتراضات را به اغتشاش تبدیل کردند اما مردم فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی، صریحا جواب فتنه گران را دادند.

وی اضافه کرد: در حوادث اخیر: برخی افراد بی بصیرتف سرمایه های اصلی آمریکا و غرب  بودند.آمریکا  و استکبار جهانی، به خوبی می دانند که هرگز قادر به حمله نظامی مستقیم به ایران، نیستند،  به همین خاطر به جنگ نرم روی آورده اند و با حمایت از توده های ناراضی و ایجاد نارضایتی در بین مردم، در تلاش هستند تا از این طریق به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.

وی خاطر نشان کرد: در قضایای اخیر نباید  در ظاهر این مسائل متوقف شویم، فتنه های آینده در پیش است. بنه به فرموده مقام معظم رهبری، خرمشهر ها در پیش است. هرکس که سازو کار این انقلاب را قبول ندارد در شمار فتنه گران است.

وی تصریح کرد:خصوصیات مشترکی که افراد فتنه گر و برخی خواص بی بصیرت دارند، قبول نکردن قانون،  عدم توجه به هشدار های رهبری و روحیه خود محوری است. باید برای حوادث آینده خود را آماده کنیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی در حوزه سلامت افزود: باید مشکلات را بررسی کرد، مطالبات عقب افتاده کارکنان حوزه سلامت  باید پرداخت شود. سو مدیریت  در مسئولین مربوطه  در سطح وزارت و استانی  به وفور دیده می شود. مسئولین باید پاسخ گو باشند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.