روسای جدید 2 دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند
  • 1396/09/27 15:44
  • 25942
با حکم رییس دانشگاه صورت گرفت؛

روسای جدید 2 دانشکده دانشگاه تبریز منصوب شدند

با حکم محمدرضا پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز روسای جدید دانشکده‌های دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و شیمی منصوب شدند.

به گزارش زیتون، محمدرضا پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای دکتر ضیاء‌الدین دایی‌کوزه‌کنانی به سمت ریاست دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و دکتر میررضا مجیدی را به ریاست دانشکده شیمی منصوب کرد.

در بخشی از احکام نام‌بردگان آمده است: نظر به سوابق و تجارب ارزنده جناب عالی و با استناد به مفاد ماده 6 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت آموزشی، به این پست منصوب می‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب‌نظران در حسن انجام این مسؤولیت خطیر موفق و موید باشید.

گزارش فارس حاکی است، ضیاءالدین دایی‌کوزه‌کنانی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دارای بیش از 60 مقاله در مجلات علمی پژوهشی و کنفرانس‌های داخلی و خارجی است و رئیس دانشکده، مدیر مرکز رشد، مدیر مرکز نوآوری، مدیر گروه مهندسی الکترونیک دانشگاه تبریز و مدیر گروه مهندسی الکترونیک دانشگاه ارومیه از جمله سوابق اجرایی وی است.

از سوابق علمی و اجرایی دکتر میررضا مجیدی، استاد دانشکده شیمی نیز می‌توان به ریاست دانشکده، رئیس بیمارستان ولیعصر(عج) گیلان‌غرب، مدیر امور پژوهشی و روابط بین‌الملل دانشگاه تبریز، مشاور رئیس دانشگاه، مدیر گروه شیمی تجریه و مدیر اتاق فکر استان آذربایجان‌شرقی، اجرای پنج طرح تحقیقاتی، تالیف و ترجمه چهار کتاب و چاپ بیش از 70 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی و ... اشاره کرد.

رئیس دانشگاه تبریز همچنان طی نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات علی‌اکبر خاندار، رئیس سابق دانشکده  شیمی و هیرش سیدی رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر قدردانی کرد.

پیش از این نیز رئیس دانشگاه تبریز طی احکام جداگانه‌ای مهدی افخمی‌نیا، دانشیار گروه آموزشی زبان و ادبیات فرانسه و غلامرضا دهقان، استاد گروه علوم زیست جانوری را به ترتیب به ریاست دانشکده‌های ادبیات فارسی و زبان‌های خارجی و علوم طبیعی منصوب کرده بود.

دانشگاه تبریز در حال حاضر با داشتن بیش از ۲۱ دانشکده، ۱۰پژوهشکده و گروه پژوهشی، پنج قطب علمی، بیش از ۸۰۰ نفر عضو هیات علمی و 24 هزار دانشجو یکی از دانشگاه‌های جامع و برتر کشور است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.