کنایه‌های قلعه‌نویی به سرمربی تراکتور
  • 1396/09/14 09:43
  • 25805

کنایه‌های قلعه‌نویی به سرمربی تراکتور

در تیم ما اما حداقل مهدی‌پور و اسماعیلی‌فر می‌توانستند تا آخر فصل از معافیت تحصیلی‌شان استفاده کنند و در ذوب‌آهن بمانند.

به گزارش زیتون، امیر قلعه‌نویی که این روزها و بخصوص بعد از باخت سنگین مقابل پرسپولیس، فشارهای زیادی رویش وجود دارد، مدعی است سرمربی تراکتورسازی واقعیت را نمی گوید و دو بازیکن ذوب‌آهن بدون اطلاع او سرباز شده و به نوعی هوایی شده‌اند!

بحث حضور 3 بازیکن تیم ذوب‌آهن در تراکتورسازی یکی از داغ‌ترین موضوعات روز فوتبال ایران است؛ بعد از قطعی شدن حضور احسان پهلوان، مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی‌فر در تیم تراکتورسازی به‌عنوان یار سرباز حالا امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوب‌آهن اعتقاد دارد تراکتوری‌ها با هوایی کردن نفراتش کار را برای آنها و تیم سخت کرده‌اند: «می‌دانستیم احسان پهلوان می‌خواهد به سربازی برود اما دو بازیکن دیگر (مهدی‌پور و اسماعیلی‌فر) را بعد از بازی با فولاد متوجه شدیم. این شرایط بر نتایج ما تاثیرگذار بود و به ما لطمه زد. 3 بازیکن ما تمرکز لازم را نداشتند و حواس‌شان به دو تیم بود. به همین خاطر آنها نتوانستند روزهای خوبی را پشت سر بگذارند.»

قلعه‌نویی که از گل‌محمدی می‌خواهد واقعیت‌ها را بگوید، ادامه می‌دهد: «من برای یحیی گل‌محمدی احترام قائل هستم اما اینکه ایشان می‌گوید در زمان حضورش در ذوب‌آهن هم نفراتش سرباز شده‌اند، با شرایط الان فرق دارد. ما پارسال فقط هادی محمدی را از ذوب‌آهن سرباز کردیم و آن هم اول فصل بود. گل‌محمدی خودش فوتبالیست بوده و خوب می‌داند اینکه نیم فصل بازیکنان جدا شوند با اینکه اول فصل این اتفاق بیفتد، فرق می‌کند. اگر اشتباه نکنم هادی محمدی در شرایطی به تراکتورسازی اضافه شد که پنالتی قهرمانی ذوب‌آهن در حذفی را زده بود. گل‌محمدی همیشه صداقت داشته و این را هم بگوید که گرفتن 3 بازیکن از یک تیم که دو تای آن را ما حتی خبر نداشتیم، با جذب یک بازیکن آن هم در اول فصل خیلی فرق دارد. شما نگاه کنید احسان پهلوان سال گذشته عصای دست ذوب‌آهن بوده اما امسال بدترین شرایط را دارد.»

بعد از اعتراض‌های امیر قلعه‌نویی خیلی‌ها موضع گرفتند و گفتند خود قلعه‌نویی هم در تراکتور چنین بلایی سر پرسپولیس آورد که سرمربی ذوب‌آهن به این مساله چنین پاسخ می‌دهد: «می‌گویند قلعه‌نویی وقتی در تراکتور بود، به همین صورت نیم فصل از پرسپولیس  بازیکن جذب کرد؛ چرا نمی‌گویند عالیشاه و نوراللهی دیگر معافیت تحصیلی نداشتند و مجبور بودند به خدمت سربازی بروند؟ آنها دیگر راهی جز حضور در یک تیم نظامی نداشتند. در تیم ما اما حداقل مهدی‌پور و اسماعیلی‌فر می‌توانستند تا آخر فصل از معافیت تحصیلی‌شان استفاده کنند و در ذوب‌آهن بمانند. ضمن اینکه من قبل از اینکه برای جذب آنها اقدام کنم، با برانکو جلسه گذاشتم و برانکو کاملا می‌دانست قرار است عالیشاه و نوراللهی جدا شوند. مثل الان نبود که ما ندانیم مهدی‌پور و اسماعیلی‌فر برای سرباز شدن خودشان اقدام کردند.»

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.