روی سیستم تهاجمی گسترش فولاد کار کرده ام
  • 1396/08/25 10:50
  • 25563
فیروز کریمی:

روی سیستم تهاجمی گسترش فولاد کار کرده ام

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: بازی سنگینی داشتیم و توانستیم این بازی را پیروز شویم.

به گزارش زیتون ، فیروز کریمی بعداز پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روی سیستم تهاجمی گسترش فولاد کار کرده ام و این باعث شد امروز دو گل به ثمر برسانیم.

کریمی همچنین با بیان اینکه استقلال خوزستان جانانه دفاع می ‌کرد، ادامه داد: ما بی ‌دقت بودیم و این نقطه ضعفی است که سعی می‌کنیم آن را حل کنیم.

وی سپس با اشاره به اینکه همیشه پس از اینکه تیم میزبان عقب می ‌افتد، شرایط بازی سخت ‌تر می‌شود، اظهار داشت: کسب پیروزی در این شرایط کار سختی بود ولی ما موفق شدیم سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی آبی پوشان تبریزی با اشاره به اینکه بعد از تکمیل سیستم دفاعی مان بیشتر روی سیستم حملاتمان تمرکز کردیم، اظهار داشت: بردن بعد از عقب بودن کار بسیار سختی است، در بازی قبل هم توانستیم ببریم ولی امروز بعد از باخت برد را به دست آوردیم.

وی سپس با تاکید بر اینکه تیمش همچنان نقاط ضعفی دارد، گفت: ما در دفاع مشکل داشتیم که اگر نداشتیم، گل نمی ‌خوردیم.

کریمی سپس با تاکید بر اینکه گسترش فولاد در هشت بازی ۱۵ گل خورده بود ولی الان فقط دو گل خورده است، گفت: این نشان می ‌دهد که در خط دفاع کار و تلاش شده است.

وی سپس افزود: تلاش داریم تا نقاط ضعف خود را پوشش دهیم و بازی های خوبی ارائه کنیم تا تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

کریمی در خصوص بازی امروز تیمش نیز گفت: فوتبال امروز خوب و قابل قبول بود و از جانب هر دو تیم شاهد فوتبال خوبی بودیم. انتخاب ترکیب ما هم حاصل ۲۰ ساعت تلاش و تفکر بود.

وی با بیان اینکه مدیران باشگاه گسترش فولاد از روند کار ما و نوع بازی ها رضایت دارند، افزود: همان‌قدر که من در این راه سهم داشتم، تک تک مدیران عزیز نیز سهم دارند.

وی با بیان اینکه ما تلاش کردیم که بهترین باشیم، گفت: یک لحظه تمرکز ما به هم خورد و به خاطر اینکه بازیکن دیگر قصد پوشش مدافع کناری را داشت دست دست کرد تا گل دریافت کنیم.

کریمی در خصوص استفاده نکردن از سیدمحسن حسینی نیز گفت: اینکه او در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد تشخیص ما بود.

سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: تا دفاع اشتباه نکند گلی دریافت نمی‌ شود و ما باید کلاهمان را هم قاضی کنیم چراکه از شش بازی دو گل خورده‌ ایم در حالی که در هشت بازی اول که من نبودم 15 گل دریافت کردیم.

وی در خصوص جادوگری در فوتبال اظهار داشت: من دندان اژدها، پهن شتر و گاو نر را شنیده ‌ام که قاطی می ‌کردند و در درون ورزشگاه می ‌ریختند ولی اعتقاد دارم همه چیز دست خداست و لطف خدا شامل حال کسانی می‌شود که بیشتر کار کنند.

کریمی افزود: اگر تیمی در لحظه آخر گل می زند این لطف خدا است، اگر صادقانه جلو برویم لطف خدا شامل حال ما می ‌شود.

دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه آغاز شد ودر پایان تیم تبریزی با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست داد.

منبع:مهر

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.