شریفی برای تراکتور شرط گذاشت؟!
 • 1396/08/24 12:22
 • 25549
بعد از پایان خدمت، مهاجم تراکتور مجوز بازی دارد؟

شریفی برای تراکتور شرط گذاشت؟!

با توجه به مسائل موجود احتمال بازی نکردن شریفی در بازی با سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر و مسابقات بعدی تراکتورسازی بسیار زیاد است.

به گزارش زیتون، روزنامه ایران ورزشی نوشت:

مهدی شریفی بازیکن سرباز تراکتورسازی در این فصل حاشیه‌های زیادی را متحمل شده است. او حالا به واسطه پایان خدمت سربازی‌اش روزهای آخر حضور در تراکتور را سپری می‌کند و با توجه به مخالفت سپاهان با صدور رضایتنامه این بازیکن از حالا مشخص است که در نیم فصل دوم باید پیراهن این تیم اصفهانی را برتن کند. حالا اما در فاصله 4 بازی تا نیم فصل ممکن است شریفی دیگر برای تراکتورسازی به میدان نرود.

واقعیت این است که خدمت سربازی شریفی روز 21 آبان ماه به پایان رسیده و او از همین حالا می‌تواند برای این تیم به میدان نرود اما اگر قصدش جدایی باشد، تا نیم فصل در سپاهان هم نمی‌تواند بازی کند. با این شرایط بهترین حالت برای شریفی این است که تا نیم فصل در تراکتورسازی باقی بماند و بعد از آن راهی سپاهان شود.

آخرین مثال برای این منظور سروش رفیعی بود که سال گذشته قبل از نیم فصل خدمت سربازی‌اش پایان یافت اما تا نیم فصل در این تیم ماند و سپس راهی پرسپولیس شد.  از این رو با توجه به پایان خدمت سربازی، شریفی در 4 بازی آینده باید به‌عنوان یار آزاد برای این تیم به میدان برود. فریبرز محمودزاده رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ هم در این رابطه تأکید کرده: «اگر باشگاه تراکتورسازی می‌خواهد تا پایان نیم‌فصل از این بازیکن استفاده کند در ابتدا باید رضایت بازیکن نامبرده و سپس باشگاه سپاهان را جلب کند.»

ضمن اینکه سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم در این خصوص گفته: «می‌گویند سپاهان باید مجوز بدهد که آن هم یک بحث داخلی است که مشکلی وجود ندارد و این مهاجم می‌تواند تا نیم فصل برای تراکتورسازی بازی کند.»

در این باره شنیده می‌شود شریفی به مسوولان باشگاه اعلام کرده در صورتی در مسابقات آینده بازی می‌کند که مبلغی به حسابش واریز کنند، وگرنه با توجه به پایان سربازی‌اش دیگر برای سرخپوشان تبریزی بازی نمی‌کند.  البته مسوولان تراکتورسازی این موضوع را تایید نمی‌کنند اما با توجه به مسائل موجود احتمال بازی نکردن شریفی در بازی با سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر و مسابقات بعدی تراکتورسازی بسیار زیاد است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • محمد
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶
  تو انستاگرام رسمی خودش تکذیب کرده
  13 + 1 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.