واقعیتش این است بعنوان یک مجری، خوف حرف زدن دارم!
 • 1396/08/24 12:07
 • 25548
یادداشت - هادی خادم حسینی؛

واقعیتش این است بعنوان یک مجری، خوف حرف زدن دارم!

در دولت مدعی آزادی بیان اگر بنده حرفی علیه کسی در هر رسانه ای بزنم، قطعاً آن رسانه، فرصت پاسخگویی را در اختیار آن شخص قرار خواهد داد.

گروه سیاسی زیتون/ یادداشت وارده - هادی خادم حسینی

 

میشود بگوئید ازجان این ملت انقلابی چه میخواهید؟

گناه ملتی که پای امام و رهبر و انقلابشان ایستاده اند، شاید همین ایستادن و گوش به فرمان بودنشان باشد. رسانه انقلابی زیتون امروز شاهد جلسه دادگاه تجدیدنظر مدیرمسئولش بخاطر شکایت یک مدیر نجومی بگیر است که اسناد دریافت های نجومی اش توسط این رسانه انقلابی منتشر شده. و اتفاقاً انتشار این اسناد در راستای تبعیت از فرمان مولای مستضعفان ایران و رهبر آزادگان جهان حضرت امام خامنه ای است. 

بله؛ جای شاکی و متشاکی عوض شده.

آی مسئولان مدعی! مگر قرارمان اطاعت از رهبرمعظم انقلاب نبود؟ پس چه شده که بجای برکناری و مواخذه ی مدیران نجومی، یک رسانه به خاطر تبعیت از فرمان رهبری و سرنخ دادن در مورد یک نجومی بگیر به دادگاه کشیده میشود؟!

تازه اگر قرار باشد آزادی بیان مدیران دولت تدبیر و امید به این اندازه باشد که هیچکس جرأت حرف زدن نخواهد داشت. من یک مجری ام و باخودم عهد بستم که هرکلامی می گویم، در راستای پیشبرد اهداف اسلام عزیز و انقلاب اسلامی باشد. اما واقعیت این است که بعضی ها کاری میکنند که خوف حرف زدن داشته باشیم. 

در دولت مدعی آزادی بیان اگر بنده حرفی علیه کسی در هر رسانه ای بزنم، قطعاً آن رسانه، فرصت پاسخگویی را در اختیار آن شخص قرار خواهد داد. تمامی رسانه ها همینگونه اند.پس مدیر بزرگوار! اگر ادعا دارید زیتون اکاذیبی را نشر کرده، می توانید با ارائه ی سندِ درست، پاسختان را در همان رسانه منتشر و کذب رسانه را برملا کنید. لطفاً اگر ته مانده دلبستگی به انقلاب و رهبرمان دارید، کاری نکنید مردم دلسرد بشوند.

من یک انقلابی ام و اگر اجازه فریاد بر سر آمریکا و استکبار جهانی را دارم، اجازه گله از رفقای خودم را هم باید داشته باشم. تشکر از اینکه حرفمان را می شنوید و ناراحت نمی شوید. لطفاً با حمایت تان این خوف حرف زدن را از ما بگیرید.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • فرزان
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۲
  احسنت
  5 + 1 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.