درس اخلاق یحیی برای فوتبالی‌ها: در مرام ما نیست دنبال بازیکن تیم‌های دیگر باشیم
  • 1396/08/21 11:58
  • 25481
دنبال سرباز کردن بازیکنان حریف نیستیم

درس اخلاق یحیی برای فوتبالی‌ها: در مرام ما نیست دنبال بازیکن تیم‌های دیگر باشیم

گل محمدی گفت: اگر بازیکنی بخواهد سرباز شود، همه چیز به خودش بستگی دارد و ما به هیچ عنوان با هیچ بازیکنی وارد مذاکره نخواهیم شد.

به گزارش زیتون، یحیی گل محمدی همواره از مربیان با اخلاق و کم حاشیه کشورمان بوده است و عصبانیت وی خیلی کم یادمان می‌آید.

اما گل محمدی با وجود تحمل مشکلات زیادی در خصوص کمبود بازیکن در تراکتورسازی، بازهم اخلاق و مرام خود را به رخ دیگران می کشد و می‌گوید که در مرام ما نیست که برای تکمیل بازیکنان مورد نیازمان، بازیکنان دیگر تیم‌ها را سرباز کنیم.

یحیی گل‌محمدی درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی مدام به دنبال این است که بازیکنان خوب تیم‌های دیگر را سرباز کند، اینچنین توضیح می‌دهد: «این طور مسائل به مدیران و ارکان بالاتر برمی‌گردد اما لازم است بگویم چرا الان این صحبت‌ها مطرح می‌شود و در سال‌های قبل چنین هجمه‌ای روی تراکتورسازی وجود نداشت، آن هم در شرایطی که ما هنوز با هیچ بازیکنی اصلا مذاکره نکرده و نخواهیم کرد. ما نه پولی داریم که بخواهیم به دنبال بازیکنی باشیم و نه اینکه علاقه‌ای داریم به دنبال بازیکنان تیم‌های دیگر باشیم. اصلا در مرام ما این مساله وجود ندارد. خیلی دوست ندارم وارد این مسائل شوم اما لازم است عنوان کنم که اگر بازیکنی بخواهد سرباز شود، همه چیز به خودش بستگی دارد و ما به هیچ عنوان با هیچ بازیکنی وارد مذاکره نخواهیم شد. تنها در صورتی که بازیکن خودش ابراز علاقه کند که آن هم ما در شرایطی که نیاز داشته باشیم او را جذب خواهیم کرد. در مرام ما هیچ‌وقت نبوده که بخواهیم دنبال سرباز کردن بازیکنان حریف باشیم.»

تراکتورسازی تبریز دیروز موفق شد پدیده مشهد را در جام شهدا شکست دهد و راهی فینال شود. یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی تبریز که از این اتفاق خوشحال است، درباره این بازی می‌گوید: «در مجموع این بازی برای دو تیم مفید بود. جام شهدا جام معتبری است و خوشحالیم پیروز شدیم. بازی‌های جام شهدا در سطح خوبی برگزار می‌شود و به تیم ما کمک می‌کند تا خود را برای بازی‌های لیگ آماده کند. جا دارد یک خسته نباشید به مسوولان برگزاری بازی‌ها بگوییم. ما این جام را جدی گرفته‌ایم و امیدوارم در ادامه راه هم به آنچه می‌خواهیم در بازی‌های لیگ برسیم. هدف از حضور در این مسابقات هماهنگی بیشتر و حفظ انسجام تیم بود که به خواسته‌مان رسیدیم.»

گل‌محمدی درباره داور این بازی و اعتراضاتی که به نحوه قضاوت او داشت، ادامه می‌دهد: «نمی‌خواهم خیلی وارد جزییات شوم اما در فوتبال بازی دوستانه اصلا مطرح نیست. هر بازی اهمیت خاص خودش را دارد و هر تیمی وارد میدان می‌شود برای پیروزی تلاش می‌کند. شرایط دو تیم هم همینطور بود و همه بازیکنان برای بردن جنگیدند. فکر کنم بازی کاملا پایاپای بود و پنالتی نقش عمده‌ای در نتیجه پایانی داشت.»

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه دایی گفته تیمش قهرمان جام شهدا خواهد شد، می‌گوید: «به هر حال ما هم دوست داریم در این جام قهرمان شویم. نظر دایی هم برای ما قابل احترام است. اتفاقا خوشحالیم که در فینال با تیم او روبه رو می‌شویم. دایی دوست و رفیق من است و تقابل ما می‌تواند در نوع خودش جالب باشد.»

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.