شوتهای بی هدف مهره های کلیدی یحیی در زمین حریف/ فوتبال دوست میلیاردی تبریزی این بار علیه تراکتور
  • 1396/06/19 14:50
  • 24662
حاشیه سازی خودی ها در ایام طلایی تراکتور؛

شوتهای بی هدف مهره های کلیدی یحیی در زمین حریف/ فوتبال دوست میلیاردی تبریزی این بار علیه تراکتور

ایراهیمی و گودرزی، دو بازیکن تاثیرگذار و کلیدی یحیی محسوب می شوند، بازیکنانی که انتظار هواداران از آنها بیش از جوانها و کم تجربه های تراکتور است اما ظاهرا وارد حواشی شده اند.

گروه ورزشی زیتون؛ در شرایطی که تراکتورسازان با کسب دو پیروزی متوالی در لیگ برتر و صعود به جمع 16 تیم جام حذفی با پیروزی دراماتیک در دقایق پایانی، حاشیه سازی های بی مورد، بدترین خبر برای هواداران پرشور تیم می تواند باشد.

ایراهیمی و شهرام گودرزی، با توجه به شرایط تیم، دو بازیکن تاثیرگذار و کلیدی یحیی محسوب می شوند، بازیکنانی که انتظار هواداران از آنها بیش از جوانها و کم تجربه های تراکتور است اما ظاهرا خواسته و یا ناخواسته وارد حواشی شده اند که می تواند به کیفیت فوتبالیشان تاثیر بگذارد.

بعد از مصاحبه هایی که محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی دو بازیکن سابق گسترش فولاد و کنونی تراکتورسازی درباره مطالبات خود از تیم آبی پوش تبریزی انجام دادند؛ زنوزی مالک گسترش فولاد در مصاحبه تندی علیه آنها موضع گرفت. زنوزی که از حرف های ابراهیمی و گودرزی به شدت ناراحت شده، اعلام کرده چیزهایی درباره این دو بازیکن می داند که اگر دهان باز کند آنها دیگر نمی توانند فوتبال بازی کنند!

حال بعد از سخنان تند زنوزی علیه دو بازیکن تراکتور، ابراهیمی و گوردزی هم به این سخنان واکنش نشان داده اند. ابراهیمی در این رابطه گفته است: 

«حتما آقای زنوزی دهان باز کنند و بگویند چه اتفاقی افتاده است تا نه تنها برای مردم شفاف سازی شود که خودمان هم از آن خبردار شویم! اصلا به خودم بگویند تا خودم شفاف سازی کنم. البته خودم که نه، می سپارم کس دیگری درباره اش حرف بزند!»

مهاجم سابق گسترش فولاد همچنین بیان کرد: «جالب است که آقای زنوزی می گوید ما تحریک شده ایم. اتفاقا ایشان از جانب اطرافیانش تحریک شده تا این حرف ها را بر زبان بیاورد؛ همه آنها را هم می شناسم و می دانم که چه اتفاقاتی رخ داده است.»

ابراهیمی درباره اینکه زنوزی گفته اگر بعد از اخراج از تراکتورسازی آنها را جذب نمی کرده، هیچ تیمی خواهانشان نبوده است، اظهار کرد: «اولا آن زمان شهرام گودرزی در تراکتورسازی نبود. درباره خودم هم باید بگویم که کسی من را از تراکتورسازی بیرون نینداخت. من را معاوضه کردند. اتفاقا خیلی هم ناراحت بودند که چرا این اتفاق افتاده است. آن زمان آقای کمالوند خوب صحبتی انجام داد که گفت بنز را با پیکان معاوضه کرده است. اگر من آن یکسال و نیم نبودم، تیم گسترش فولاد کجای جدول بود؟»

وی ادامه داد: «رسول خطیبی کاملا در جریان است، آن زمان من از پرسپولیس پیشنهاد داشتم. حمید درخشان شاهد است و می تواند بگوید که مرا می خواست؛ اما به احترام تراکتورسازی این کار را نکردم. از طرفی چون آقای کمالوند در گسترش فولاد بود، از من خواست به این تیم بروم و من هم پاسخ مثبت دادم.»

ابراهیمی در بخش دیگری از حرف هایش گفت: «نمی دانم چرا بعضی اینقدر زود همه چیز را فراموش می کنند. من که کوچکتر بودم، احترام گذاشتم. آقایان که بزرگتر هستند و ادعا دارند بیشتر از همه از مسائل خبر دارند، چرا احترام را نگه نمی دارند. اینکه بازیکن اگر حقش را بخواهد، اینطور مواخذه شود، واقعا نوبر است و آدم نمی داند چه بگوید.»

مهاجم تراکتورسازی در پایان افزود: « زنوزی گفته که تیم اولش تراکتورسازی است؛ در صورتی که اینطور نیست. تیم اول او استقلال است و به همین خاطر است که رنگ لباس تیمش را آبی انتخاب کرده است!»

به نظر این تنش های ابراهیمی و زنوزی ادامه دار خواهد بود و در شرایطی که تیم یحیی روزهای خوبی را سپری می کند، می تواند تاثییرات منفی روی روند سرخ ها داشته باشد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.