معرفی فرمانداران جدید شهرستان‌های سراب، بستان‌آباد و جلفا/ آخرین تلاش ها برای کاهش فشار بر تغییر استاندار
  • 1396/06/19 12:58
  • 24658
تغیرات اتوبوسی در بین مدیران استان؛

معرفی فرمانداران جدید شهرستان‌های سراب، بستان‌آباد و جلفا/ آخرین تلاش ها برای کاهش فشار بر تغییر استاندار

در حالی که روزهای گذشته خبر تغییر استاندار آذربایجان شرقی به گوش می رسید، امروز خبر تغییرات در فرمانداری های برخی شهرستان های استان منتشر شد.

به گزارش زیتون، بعد از ظهر امروز با حضور مسوولان استانی فرماندار جدید شهرستان سراب معرفی می شود. علی بدرشکوهی فرماندار فعلی شهرستان بستان آباد به عنوان فرماندار جدید شهرستان سراب معرفی خواهد شد.

داودگرشاسبی نیز به عنوان فرماندار جدید جلفا معرفی خواهد شد و معاون فرماندار ورزقان نیز به عنوان فرماندار جدید شهرستان بستان‌آباد تعیین شده است.

این امر در حالی اتفاق می افتد که در روزهای گذشته در  فضای مجازی از تغییر استاندار آذربایجان شرقی خبر داده شده بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفته بود: تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت تمام شهرستان‌های که فرماندار برای آنها تغییر خواهد کرد، اعلام می‌شود.

سعید شبستری خیابانی در حاشیه مراسم تشییع و تدفین شهید جنگجو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص وضعیت شهرستان‌های بدون فرماندار اظهار کرد: تا ۲۴ ساعت آینده وضعیت تمام شهرستان‌هایی که فرماندار برای آنها تغییر خواهد کرد، اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه در ۲۴ آینده امروز چهارشنبه، وضعیت فرمانداری شهرستان اهر نیز مشخص می‌شود، افزود: هنوز معلوم نیست که فرماندار کدام شهر به کجا اعزام خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: اینکه قرار است فرماندار جلفا به اهر انتقال یابد و فرماندار آن شهر شود نیز مشخص نبوده و تا ۲۴ ساعت آینده تکلیف نهایی اعلام خواهد شد.

گفتنی است فرماندار با معرفی و نظر استاندار و حکم وزیر کشور منصوب می شود. به نظر می رسد صدور دستپاچه احکام فرمانداران جدید برخی شهرستان ها در راستای کاهش فشار های اخیر در رابطه با تغییر استاندار آذربایجان شرقی باشد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.