سکوت مرگ مدعیان دروغین حقوق بشر، عامل اصلی کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار
 • 1396/06/16 13:27
 • 24643
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز در گفتگو با زیتون:

سکوت مرگ مدعیان دروغین حقوق بشر، عامل اصلی کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار

عرفان شهبازی گفت: سکوت پست و وقیحانه رسانه ای جوامع بین المللی چهره اصلیشان را بیش از پیش آشکار می کند.

عرفان شهبازی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز، در گفتگو با زیتون درواکنش به کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار اظهار داشت: مهم ترین عامل ادامه دار بودن این کشتار وحشیانه، سکوت مرگ جوامع بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر است. چرا که منافعی در این کار برای خودشان نمی بینند و جالب اینجاست که گاه پای نجسشان را نیز فراتر از نیز این میگذارند و از این کشتار وحشیانه حمایت هم می کنند.

وی افزود: سکوت پست و وقیحانه رسانه ای جوامع بین المللی بیانگر این موضوع است که حقوق بشری که امروز در دنیا از آن صحبت می شود، حقوق و منافع خود جوامع است نه بشریت. حقوقی که در آن انسانیت جایی نداشته باشد و صرفا موضع گیری ها و واکنش ها باتوجه به منافع شخصی و زد و بند های سیاسی صورت گیرد عامل و مروج فساد خواهد بود.

شهبازی با انتقاد از عدم موضع گیری قاطع و بازدارنده دولت ایران در مقابل این وحشی گری ها بیان کرد: جای بسی تاسف است که دولتمردان و مسئولین دولتی کشورمان هم در مقابل این وحشیگری علیه مسلمانان واکنش درخور توجهی انجام نداده اند.

وی افزود:کسانی که دم از انسان دوستی می زنند بیایند و کشتار وحشیانه بیش از 4000 مسلمان بی گناه و تخریب نزدیک به 30 مسجد را در عرض یک هفته ببینند. آن هایی که ظلم را می بینند و درمقابل آه دادخواهی مظلوم سکوت می کنند نه تنها در آخرت آن آه گریبانشان را خواهد گرفت، بلکه در دنیا نیز بدانند که به فجیع ترین شکل ممکن رسوایشان خواهد ساخت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تبریز گفت: امروز بحث میانمار و سوریه و عراق و افغانستان نیست. هیچ فرقی ندارد. ظلم در تمام دنیا محکوم است و این بر تمامی مسلمانان جهان واجب است که هرجا ظلمی به برادران مسلمانشان شد با جدیت کامل و با تمام وجود از آن دفاع و حمایت کنند و با ظلم در تمامی دنیا مبارزه کنند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • یک دانشجو
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۷
  سلام
  من تعجب میکنم از بودائیهای میانمار مگه آیین بودا به راه هشتگانه هشت قانون بزرگ زندگى که شامل پرهیز از آزار جانداران، پرهیز از دزدى، پرهیز از بى عفتى، پرهیز از دروغ، پرهیز از مستى، پرهیز از بدگویى، پرهیز از خودخواهى، پرهیز از نادانى و پرهیز از دشمنى اعتقاد ندارند چطور همه این موارد رو بسر مسلمانان کشور خودشون میارند مسلمانان میانمار سالیان سال هست که میانمار زندگی میکنند الان جزئی از اونا هستند معلوم میشه این پاکسازی بوداره و هدف دیگه ای دارند چرا بودائیهای بقیه نقاط جهان برای دفاع از خودشون واعتقاداتشون حرفی نمیزنند نمیگن بودا تو آیین اونا اینطور نگفته انگا ر ریاضت و این کاراشون فقط ادا و ادعا هست و یکی باید این مطالبو به اونا گوشزد کنه کاش توان این کاررو داشتم
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.