ارائه توانمندی های فناورانه 16 زون تخصصی در نمایشگاه RINOTEX /هر زون به مثابه یک نمایشگاه تخصصی است
  • 1396/06/15 15:25
  • 24627
مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع رشیدی مطرح کرد؛

ارائه توانمندی های فناورانه 16 زون تخصصی در نمایشگاه RINOTEX /هر زون به مثابه یک نمایشگاه تخصصی است

جهانگیری گفت: توانمندی های فناورانه استان و کشور در زون های تخصصی در نمایشگاه RINOTEX برای ایجاد ارتباط با سرمایه گذاران و صنعتگران ارائه می شود.

به گزارش زیتون، علی جهانگیری در جلسه سیاست گذاری این نمایشگاه اظهار کرد: هر یک از زون های تخصصی این نمایشگاه به مثابه یک نمایشگاه اختصاصی است و باید در این زون ها صاحبان فناورانی و سرمایه گذاران در کنار هم به تعامل و همکاری مشترک دست یابند.

وی خواستار حضور جدی دانشگاه های استان در این رویداد فناورانه شد و خاطرنشان کرد: انتظار داریم دانشگاه ها به صورت جدی در این مهم ورود کرده و نقش برجسته ای در ساماندهی و مدیریت فنی زون های تخصصی و ارزیابی طرح های فناورانه داشته باشند.

جهانگیری با تاکید بر اینکه هدف از این نمایشگاه تاکید برتجاری سازی است متذکر شد: ما در این نمایشگاه به دنبال اقتصاد و کسب و کار هستیم از این رو باید تلاش کنیم تا تبریز را به عنوان قطب فناوری در کشور به همگان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: عرضه کنندگان و تقاضا کنندگان فناوری باید در این نمایشگاه در کنار همدیگر قرار گیرند از این رو تلاش می کنیم تا این اتفاق با  بیشترین فراوانی ممکن روی دهد.

وی از حضور شتاب دهنده ها در این نمایشگاه خبر داد و گفت: حضور این شتاب دهنده ها بدون شک خواهد توانست بخشی از نیازهای فناوران را رفع کند از سوی دیگر این شتابدهنده ها نیز با توان و اکوسیستم تبریز بیشتر آشنا خواهند شد و خواهند توانست در خصوص نحوه همکاری با فناوران به صورت رودرو صحبت کنند.

مدیر منطقه ویژه علم وفناوری ربع  رشیدی، با اشاره به برگزاری چندین رویداد بزرگ فناورانه در استان در طول برگزاری پنجمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX 2017) گفت: با وجود برنامه های متنوع از جمله دومین نمایشگاه فروش محصولات دانش بنیان،  IDEA BOARD مهندسی پزشکی، جشنواره بهترین طرح قابلیت اعتماد،  جشنواره بهترین R&D  بخش صنعت کشور، جشنواره بهترین طرح مرزبانی هوشمند، استارتاپ ویکند الکترونیک خودرو، استارتاپ ویکند اینترنت اشیا ، همایش تخصصی بحران منابع آب با محوریت بازچرخانی پساب و تصفیه فاضلاب و  فناوری های الکترونیک ( توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری) می توان گفت هفته فناوری در تبریز برگزار خواهد شد.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX، 20) تا 24 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس  www.rinotex.ir   مراجعه کنند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.