مراقب سرمایه فوتبالی استان هم باشید!
  • 1396/06/15 14:49
  • 24626
میزبانی ورزشگاه یادگار امام (ره) از 3 تیم؛

مراقب سرمایه فوتبالی استان هم باشید!

با ادامه روند فعلی و آغاز فصل سرما در تبریز اصلا بعید نیست چمن ورزشگاه این شهر دچار مشکل شود.

به گزارش زیتون، چند هفته بیشتر از لیگ برتر نگذشته که باز هم مساله خرابی زمین‌ها بخصوص در برخی از نقاط کشورمان که شرایط اقلیمی خاصی دارند و در سال‌های گذشته همواره مشکل چمن داشتند، به چالشی تبدیل خواهد شد.

ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز یکی از این نقاطی است که متاسفانه نه تنها باعث افت اکثر بازی‌ها در تبریز شده ، بلکه حتی گاهی به ضرر تیم‌های این شهر نیز بوده است.

سال گذشته جنجال بزرگی بابت ترمیم چمن این ورزشگاه به وجود آمد و حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.

جالب است که این مشکل برای این فصل تراکتورسازی هم قابل تصور است، چرا که اولا باز هم به دلیل شرایط اقلیمی تبریز این ورزشگاه ممکن است به مشکل بخورد و در ثانی متاسفانه باز هم سه تیم از این ورزشگاه استفاده می‌کنند و همه بازی‌های تراکتورسازی در ورزشگاه برگزار می‌شود و برخی از بازی‌های گسترش فولاد و ماشین سازی هم به این ورزشگاه منتقل می‌شود .

با این شرایط اصلا بعید نیست باز هم شاهد کیفیت خراب چمن این ورزشگاه باشیم و تیم‌ها برای برگزاری بازی در این ورزشگاه با مشکل عدیده‌ای روبه‌رو شوند.  

جمشید نظمی، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در خصوص اعتراض‌هایی که از چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز می‌شود، گفته است: یک بازی آسیبی به چمن ورزشگاه نمی‌زند، نگران نباشید! وی همچنین کیفیت چمن را خوب ارزیابی کرده و انتقاد بازیکنان تراکتور را ناصحیح خوانده است.

اما یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازان از تلاش هایی که برای ورزشگاه تبریز کشیده شده تشکر کرده و معتقد است که چمن در بهترین کیفیت ممکن قرار دارد. او در خصوص تأکید می‌کند: مسؤولان امر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند و با این وضع، نهایت کیفیت این چمن همین مقدار است.

آنچه که مسلم است با آغاز فصل سرما و برودت در تبریز و ادامه‌ی بازی تیم‌های دسته اولی در ورزشگاه هفتاد هزار نفری این شهر، چمن ورزشگاه که تنهاترین چمن استاندارد تبریز و منطقه است و سرمایه‌ای برای فوتبال استان محسوب می‌شود، مشکل ساز شده و کیفیتش افت خواهد کرد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.