کار دشوار گل‌محمدی در مشهد
  • 1396/06/15 14:23
  • 24624
برای کسب عنوان در جام حذفی؛

کار دشوار گل‌محمدی در مشهد

تراکتورسازی که این روز‌ها با مصدومان زیادی هم روبه‌رو است نیاز مبرمی به پیروزی دارد تا اعتماد به نفس دوباره‌ای به دست آورد.

به گزارش زیتون، تراکتورسازی در دور یک شانزدهم باید در مشهد به میدان برود، حریف آنها تیمی است که در مقابل نماینده‌های تبریز یک گربه سیاه تمام عیار به شمار می‌رود و کمترین آمار پیروزی تراکتور مقابل یک تیم لیگ برتری به مصاف‌های تراکتور - پدیده مربوط می‌شود.

شاگردان یحیی گل محمدی مقابل پدیده کار سختی را تجربه می‌کنند و در عین حال می‌توان روی این موضوع تمرکز داشت که حضور در بازی جام حذفی به هر صورت منهای داشتن شانس صعود از بابت انجام در زمان تعطیلی لیگ به نوعی می‌تواند روند مطلوب تراکتوری‌ها در لیگ را حفظ نماید، چرا که این تیم بعد از دو پیروزی در لیگ ممکن بود دچار افت و تنزل از بابت تداوم شرایط بازی باشد که حضور در جام حذفی به حفظ روند فوق کمک می‌کند.

البته در بعضی موارد عکس این موضوع هم اتفاق می‌افتد، در نهایت باید منتظر بود و دید چه نتیجه‌ای با چه کیفیت فوتبالی در بازی را به نمایش می‌گذارند. البته در کوران بدشانسی‌های تراکتور باید به این موضوع نیز اشاره داشت که با توجه به میزبانی پرسپولیس در همین مرحله و میهمانی تراکتور در مشهد، اگر دو تیم پرطرفدار قرمزپوش به دور یک هشتم راه پیدا کنند آنگاه میزبان تک دیدار مرحله فوق تبریز خواهد بود.

موضوع دیگر که پیروزی در این بازی را خیلی مهم می‌کند این است که تیم برنده با روحیه‌ای بسیار خوب به استقبال بازی‌های هفته ششم می‌رود. تراکتورسازی که این روز‌ها با مصدومان زیادی هم روبه‌رو است نیاز مبرمی به پیروزی دارد تا اعتماد به نفس دوباره‌ای به دست آورد. البته که پدیده هم به‌عنوان میزبان حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.