انتشار طرحی توهین آمیز از عکس امام خمینی (ره)
  • 1396/06/14 13:30
  • 24604
در ادامه اقدامات اسلام ستیزانه حکومت جمهوری آذربایجان؛

انتشار طرحی توهین آمیز از عکس امام خمینی (ره)

یک پایگاه خبری در جمهوری آذربایجان طرحی توهین آمیز از امام خمینی(ره) منتشر کرد که هیچگونه تناسبی با محتوای مرتبط ندارد.

به گزارش زیتون، در ادامه اقدامات اسلام ستیزانه حکومت جمهوری آذربایجان، این بار  پایگاه اینترنتی «پوبلیکا»ی این کشور در اقدامی مضحک تصویری توهین آمیز از امام خمینی(ره) منتشر کرده است.

این پایگاه به طرح تزیینی گزارش جمع بندی اخبار مهم هفته، بدون هرگونه ارتباط یا تناسب محتوایی، طرحی گرافیکی از عکس امام خمینی (ره) را نیز اضافه کرده است که چهره ای خشن از امام را نشان می دهد که افرادی با دستان بسته در مقابلش ایستاده اند!

در این طرح، همچنین عکس های سرژ سرکیسیان، رییس جمهوری ارمنستان و ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه در پشت شیشه ای سوراخ - سوراخ که آثار اصابت گلوله بر آن باقی مانده است، دیده می شوند. 

در گزارش هفتگی سایت «پوبلیکا» خبرهایی نظیر «تغییر رییس آمریکایی گروه مینسک و اعلام عناصر اصلی طرح صلح قره باغ از زبان رییس آمریکایی پیشین گروه مینسک»، «تاکید وزارت خارجه روسیه مبنی بر تازگی نداشتن طرح صلح قره باغ»، «جایگاه ارتش جمهوری آذربایجان به عنوان ۵۸-مین ارتش قدرتمند دنیا»، «تاخیر سفر رییس جمهوری ترکیه به باکو»، «مخالفت آلمان با پیوستن ترکیه به توافق نامه گمرکی اتحادیه اقتصادی اوراسیا»، «ضعیف بودن احتمال زلزله ضعیف در استانبول در ۱۲ سال آینده» ، «واکنش اردوغان به گشایش پرونده قضایی برای محافظانش در آمریکا»، «پایان عملیات ارتش لبنان علیه داعش»، «خودداری آوارگان سوری از بازگشت به سوریه در صورت تداوم حاکمیت بشار اسد»، «مذاکرات آمریکا و اسراییل برای انتقال سفارت آمریکا به قدس»، «سخنان نخست وزیر اسراییل درباره وجود موسسات تولید سلاح ایران در سوریه و لبنان»، «خودداری ایران از خروج از برجام»، «اخبار بحران کره» «اخبار اوکراین »، «تحولات میانمار» و سایر اخبار با قدری تحلیل گنجانده شده اند.

گفتنی است پیش از این رئیس جمهور ترکیه هم در سخنانی غیر مستقیم به رهبر انقلاب توهین کرده بود که با واکنش گسترده مردم ترکیه مواجه شد و اسلامگرایان را به خیابان کشاند.

طی سالهای گذشته موج اسلام گرایی در کشورهای همسایه های شمالی ایران افزایش یافته و جوانان به انقلاب اسلامی ایران گرایش بیشتری پیدا کرده اند که همین موضوع موجب شده تا حکومت جمهوری آذربایجان به سرکوب فعالیتهای اسلامگرایانه بپردازد و این تصویر توهین آمیز را هم در ادامه همین روند تعریف کرد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 1
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.