سرزن ها رسیدند، خبر بد در مورد آچار فرانسه یحیی
  • 1396/06/13 12:57
  • 24586
وضعیت مصدومان و محرومان تراکتور مشخص شد؛

سرزن ها رسیدند، خبر بد در مورد آچار فرانسه یحیی

محیا شدن بازیکنان مصدوم و محروم تراکتور برای بازی می تواند بهترین خبر برای گلمحمدی باشد که این روزها تیمش نتایج فوق العاده ای کسب می کند.

گروه ورزشی زیتون؛ در شرایطی که تراکتورسازی این روزها با یحیی گلمحمدی در آسمان ها سیر می کند و کسب نتایج درخشان با بازیکنان کم نام و نشان در کنار نمایش خیره کننده مقابل حریفان موجب حیرت اکثر کارشناسان فوتبال شده است، خبر بازگشت مصدومان با تجربه به ترکیب تیم میتواند بهترین خبر ممکن برای گلمحمدی باشد.

سرخ های تبریزی بازی های گذشته خود، عشوری، عارف آغاسی و محمد نوری رابه دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند و حاتمی هم به دلیل محرومیت نمی توانست تیم را همراهی کند اما شرایط برای بازگشت بازیکنان به تمرینات فراهم شده است.

محمد نوری بازیکن باتجربه سرخپوشان تبریزی که در هفته چهارم لیگ برتر مقابل نفت تهران دچار آسیب دیدگی شد و بازی با سایپا را از دست داد، مدتی است تمریناتش را زیر نظر کادرپزشکی آغاز کرده است.

نوری این روزها همچنان به صورت اختصاصی کار می کند تا به مرز آمادگی برسد. تلاش کادر پزشکی تراکتورسازی بر این است که هرطور شده محمد نوری را به بازی با پدیده در جام حذفی برسانند. با این حال اگر مشکل خاصی پیش نیاید، این بازیکن در دیدار روز 16 شهریورماه مقابل پدیده به میدان می رود.

عارف آغاسی دیگر بازیکن جوان و البته با تجربه و ملی پوش تراکتوری ها هم که قبل از شروع فصل مصدوم شده بود، طبق اخبار رسیده طی هفته های پیش رو آماده بازی خواهد شد و به ترکیب سرخ ها اضافه می شود.

عشوری دیگر بازیکن اثر گذار تراکتوری ها اما شرایط برای او کاملا متفاوت است. این بازیکن محبوب در دقیقه 60 بازی هفته اول تیمش مقابل استقلال خوزستان دوباره از ناحیه زانو مصدوم شد و رباط صلیبی‌اش آسیب دید. عشوری که توانایی بازی در پست های مختلف را دارد و می تواند آچار فرانسه یحیی باشد فعلاً از میادین فوتبال دور است و باید مراحل درمانی را پشت سر بگذارد.

 عشوری تا یک ماه دیگر هم نمی‌تواند تراکتورسازی را در بازی‌های لیگ برتر همراهی کند و با این شرایط یحیی گل‌محمدی باید به دنبال گزینه‌های دیگری برای جایگزینی او باشد.

فرزاد حاتمی هم که به دلیل درگیری با صادقی در لابی هتل محرومیت انظباطی خود را سپری می کرد، از بازی پیش رو می تواند در ترکیب تراکتوری ها قرار بگیرد. با این اوصاف یحیی تنها عشوری را در اختیار نخواهد داشت و با اضافه شدن سه بازیکن تاثیر گذار و سر زن تراکتور به ترکیب تیم می تواند دست سرمربی سرخ ها بازتر از پیش باشد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.