منتظریم کابینه جدید با جدیت بیشتری کار خود را آغاز کند/ احتمال برگزاری جلسات مجمع در «مجلس قدیم»
  • 1396/06/13 12:20
  • 24583
آیت‌الله مجتهد شبستری مطرح کرد؛

منتظریم کابینه جدید با جدیت بیشتری کار خود را آغاز کند/ احتمال برگزاری جلسات مجمع در «مجلس قدیم»

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: این احتمال وجود دارد که مجلس شورای اسلامی قدیم که جلسات خبرگان نیز در آن برگزار می‌شود محل جدید جلسات مجمع باشد.

به گزارش زیتون، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وضعیت دولت دوازدهم و وعده‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور اظهار داشت: در زمان انتخابات وعده‌هایی به مردم داده شد اما برای اینکه ما بتوانیم آثار عملی آن را ببینیم نیازمند زمان هستیم، رئیس‌جمهور گفته بود که تا 100 روز آینده به مردم گزارش عملکرد خواهم داد و ما حالا منتظریم که بعد از این سه ماه آثار عملی وعده‌ها مشخص شود.

آیت‌الله مجتهد شبستری با اشاره به لزوم پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال آن را از معضلات اساسی کشور برشمرد و گفت: اکثر مراجعه‌کنندگان بحثشان اشتغال است و بیکاری حتی در بین تحصیل‌کردگان نیز وضعیت حادی دارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: ما منتظریم که دولت و کابینه جدید با جدیت بیشتری کار خود را آغاز کند و به تأکیدات رهبر معظم انقلاب و نیازهای مردم توجه داشته باشد که در مقام عمل این وعده‌ها را محقق کند.

وی از آغاز جلسات رسمی مجمع از اوایل مهرماه خبر داد و گفت: رهبر انقلاب 5 دستور در حکم خود برای مجمع دادند که یکی از آن‌ها چابک‌سازی و حذف تشریفات بود؛ لذا قرار است بخش‌‌های مختلف مجمع ازجمله دبیرخانه و مرکز تحقیقات تغییراتی داشته باشد.

آیت‌الله مجتهد شبستری همچنین درباره احتمال جابجایی مکان مجمع گفت: این احتمال وجود دارد که مجلس شورای اسلامی قدیم که جلسات خبرگان نیز در آن برگزار می‌شود محل جدید جلسات مجمع باشد.

منبع: فارس

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.