از رای مردم نمی ترسید حداقل از خدا بترسید/ با نگاه ابزاری به مردم چگونه می خواهید به آنها خدمت کنید؟
  • 1396/06/12 11:28
  • 24555
نامه سرگشاده فعال دانشجویی خطاب به عضو شورای شهر تبریز؛

از رای مردم نمی ترسید حداقل از خدا بترسید/ با نگاه ابزاری به مردم چگونه می خواهید به آنها خدمت کنید؟

دبیر کل جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خطاب به عضو شورای شهر تبریز به درخواست او مبنی بر حذف ملاقات مردمی اعضای شورای اعتراض کرد.

به گزارش زیتون، پیش از ظهر امروز جلسه‌ی شورای شهر با درخواست عده‌ای از اعضای مبنی بر حذف ملاقات مردمی همراه بود که واکنش‌های مختلفی در پی داشت. متین منتظمی، فعال دانشجویی نامه‌ای سرگشاده خطاب به وی نوشت که متن نامه در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

جناب آقای  محمد باقر بهشتی 

عضو محترم شورای اسلامی شهر تبریز

سلام علیکم

سال ها و ماه ها گذشت تا اینکه بالاخره  مردم به شما اعتماد کردند تا در کسوت عضو شورای اسلامی شهر  تبریز، به خدمت به خلق الله بپردازید. 

هر چند بنده به شخصه واقفم که  اصلاح طلب و امثالهم هیچ اعتقادی به مردم نداشته و ندارند؛ از آقای  رئیس جمهور ۷۶ بگیرید تا  پرزیدنت ۹۲ و البته نمایندگان مجلسش تا عضو شورای شهری که با نام "امید" البته به شکل تو خالی اش، روی کار آمدند.

اخبار شما که مخالف  ملاقات مردمی بودید به گوش همگان رسید و البته جوانانی چون من را به این وا داشت که بگوییم " از رای مردم نمی ترسید حداقل از  خدا بترسید"

شما و همفکرانتان که فقط نگاه ابزاری به مردم دارید چگونه می خواهید در راس خدمت به مردم نجیب آذربایجان باشید. 

البته این حرف شما و همفکرانتان از نظر من آن چنان هم بد نشد؛ چون شما و دوستانتان کم کم از پشت آن  نقاب پوشالی بیرون می آیید و چهره واقعی خود را نشان می دهید.

می دانیم و می دانید که بازی های سیاسی بیشتر از مردم برای شما اهمیت دارند. از خداوند برای شما چیزی جز طلب عفو نمی توانم داشته باشم امیدوارم شمایی که با رای مردم به آنجا رفته اید با  لگد مردم از آنجا بیرون نیایید.

یاد دارم روزی در دانشگاه برنامه ای اجرا کردیم و بحثی میان شما و  قاضی پور اتفاق افتاد. شما قاضی پور را که به خاطر نماز خواندن، چند دقیقه ای با تاخیر به سالن رسید متهم به تلف کردن وقت کردید که وقت مردم و دانشجویان را هدر داده است البته جواب خوبی هم گرفتید. قاضی پور در پاسخ به شما گفت " آقای بهشتی ما از خدا می ترسیم نماز می خوانیم  شما نمی ترسید مسئله خودتان است" 

راستی با تکیه دادن شما به صندلی شورا از این جمله مطمئن شدم. آیا همچنان می خواهید مردم را پشت در بسته  افکار خود نگه دارید؟

و آخره دعوانا ان الحمد لله رب العالمین
متین منتظمی
از مردم و فعال دانشجویی

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.