رونمایی از کتاب
  • 1396/06/11 10:53
  • 24531
در قالب کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی برگزار شد؛

رونمایی از کتاب "مدادهای رنگی"، زندگی نامه شهید دکتر عزیز عزیز زاده + PDF کتاب

این کتاب زندگینامه داستانی شهید دکتر عزیز عزیززاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد که توسط خانم پریوش کامیار، همسر شهید به رشته تحریر در آمده است.

به گزارش زیتون، کتاب مداد های رنگی نوشته پریوش کامیار در یادواره شهدای دانشجوی آذربایجان شرقی رو نمایی شد.
این کتاب زندگینامه داستانی شهید دکتر عزیز عزیززاده مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد که توسط خانم پریوش کامیار همسر شهید به رشته تحریر در آمده است.
این کتاب با همکاری کنگره شهدای دانشجوی استان آذربایجان شرقی و و نشر فاتحان انتشار یافته است.


 MEDAD-HAYE-RANGI.gif

برای دانلود PDF کتاب روی عکس بالا کلیک کنید


شهید دکتر عزیز عزیز زاده شهید شاخص کنگره شهدای دانشجوی استان آذربایجان شرقی  در سال ۱۳۴۷ در روستای وانستانق شهرستان گرمی متولد و در چهارده سالگی با تغییر تاریخ تولد در شناسنامه همزمان با تحصیل در دوره ی متوسطه، بارها به مناطق جنگی اعزام شده بود. وی در مجموع بیش از چهار سال در مناطق عملیاتی حضور داشته  و در عملیات‌های مختلف شرکت و بارها مجروح گردید که عوارض ناشی از بمباران‌های شیمیایی تا آخر عمر با وی همراه بود.
وی بعد از اتمام جنگ ضمن اشتغال به کار در دانشگاه شهید محلاتی تبریز با شرکت  در آزمون سراسری دانشگاه‌ها موفق شد در رشته‌ی «پزشکی» دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شود.
عزیززاده با قبول مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه سایر دانشجویان بسیجی در پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی از هیچ کوششی مضایقه نکرد و توانست ضمن فعالیت های انقلابی در سطح دانشگاه ، موفقیت های مختلف علمی را نیز کسب نماید و به عنوان دانشجوی برتر مورد تقدیر قرار گیرد.
وی پس از سال ها تحمل عوارض شیمیاییدر سال 83  در سن ۳۶ سالگی به دیدار معشوق ازلی که مدت‌ها در انتظار وصالش بود شتافت.

فیلم کوتاه زندگی نامه شهید دکتر عزیز عزیززاده

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.