مدافع تراکتور مثل زندانی‌ها!
 • 1396/06/07 13:54
 • 24479

مدافع تراکتور مثل زندانی‌ها!

محمدی که چند روز پیشش پای مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد، حالا برای بازگشت به میادین لحظه‌شماری می‌کند.

به گزارش زیتون، هادی محمدی مدافع تراکتورسازی تبریز خیلی بدشانس بود که قبل از شروع فصل مصدوم شد و بازی‌های تیمش را برای مدت زیادی از دست داد. آن هم زمانی که تراکتورسازی با مشکل بازیکن مواجه شد و نمی‌تواند تا نیم‌فصل بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد.

محمدی بعد از این مصدومیت، به قدری ناراحت بود که مدتی ترجیح داد سکوت کند و حرفی نزند چون از نظر خودش حرفی برای گفتن نداشت اما حالا او شرایط روحی بهتری دارد و سعی می‌کند زودتر برگردد.

مدافع تراکتورسازی تبریز که چند روز پیشش پای مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد، حالا برای بازگشت به میادین لحظه‌شماری می‌کند. محمدی طوری از شمردن ماه‌ها و روزها صحبت می‌کند که یاد زندانی‌های فیلم‌ها می‌افتادیم. زندانی‌هایی که برای آزادی‌شان روزشماری می‌کردند.

ظاهرا الان شرایط برای هادی محمدی هم چندان متفاوت با زندانی‌ها نیست چون او باید مدت زیادی از فوتبال دور باشد. از ورزشی که عاشق آن است و دوری برایش سخت.

به نقل از ایران ورزشی، هادی محمدی مدافع تراکتورسازی تبریز که 2، 3 روز پیش در تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت در مورد وضعیت فعلی‌اش می‌گوید: «من 3 روز پیش زانویم را جراحی کردم و به تبریز برگشتم تا مراحل درمانی را شروع کنم. دوری از فوتبال سخت است و ماه‌ها را می‌شمارم تا بهمن فرا برسد و بتوانم برای تراکتورسازی بازی کنم. امیدوارم خیلی زود به میادین برگردم.»

محمدی که از 2 پیروزی متوالی تراکتورسازی در هفته‌های چهارم و پنجم خیلی خوشحال است، ادامه می‌دهد: «حق تراکتورسازی این بود که خیلی زودتر از این به برد برسد ولی در سه بازی ابتدایی بدشانسی آوردیم. خدا را شکر که تیم در دو بازی آخر شش امتیاز گرفت و جوان‌های تراکتورسازی هم توانستند جواب اعتماد کادر فنی را بدهند. امیدوارم تراکتورسازی تا پایان نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیرد و برای نیم‌فصل دوم شرایط خوبی داشته باشیم. خوشبختانه کادر فنی تفکراتش را در تیم جا انداخته است و بازیکنان هر هفته هماهنگ‌تر می‌شوند. تراکتورسازی می‌تواند در نیم‌فصل دوم با جذب بازیکنان موردنظرش یک تیم خیلی خوب داشته باشد.»

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • سعید
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۹:۲۳
  انشالله زودتر برمیگرده
  4 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.