از رکورد آزادی تا کلین‌شیت گروسیان/ پیام‌های شادیِ گلِ کاپیتان
 • 1396/06/02 16:35
 • 24392
به جا مانده از دیدار سایپا و تراکتور؛

از رکورد آزادی تا کلین‌شیت گروسیان/ پیام‌های شادیِ گلِ کاپیتان

گل‌محمدی و شاگردانش در بازی آخرشان مقابل سایپا بر خلاف آنچه که خیلی‌ها انتظارش را داشتند، سه امتیاز ارزشمندی را کسب کردند.

گروه ورزشی زیتون؛ کمتر کسی فکرش را می‌کرد برنده دیدار تراکتور و سایپا تیم تبریزی باشد، اما ذات فوتبال همین است و بالاخره یک روز روی خوبش را نشان می‌دهد.

شاگردان گل‌محمدی هر چه قدر در بازی با تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس بد آوردند، در بازی با تیم علی دایی خوش شانسی با آن‌ها یار بود و روی اشتباه مدافع تیم حریف و صد البته فرصت طلبی و ضربه‌ی زیبای محمدرضا آزادی به گل رسیدند. آزادی که با تراکتور قهرمانی لیگ برتر جوانان را تجربه کرده است، این بار روی موقعیتی که محرومیت تراکتور برایش مهیا کرده، فرصت خودنمایی در سطح اول فوتبال کشورمان برایش فراهم است. او در دو دیداری که به جای فرزاد حاتمی محروم پا به میدان گذاشته با یک گل زده و یک پاس گل خوش درخشیده و در هر دو بازی که او مهاجم بوده، تیمش موفق شده حریف را شکست دهد.

بازی و گل‌زنی محمدرضای 17 ساله او را به جوان‌ترین گل‌زن تاریخ تراکتور مبدل کرده و بدین‌ جهت او حائز رکورد است.

بازی با سایپا یک نقطه‌ی مثبت دیگر نیز برای سرخپوشان داشته و آن گل نخوردن دروازه‌بان جوان این تیم است که در هفته‌های گذشته نتوانسته بود به خوبی از دروازه‌ی تیمش حراست کند و برخی هواداران از دست او گله‌مند بودند. درست است که دو بار تیر دروازه به کمک گروسیانِ جوان آمد ولی بألاخره تمامی این‌ها جزئی از حوادث فوتبال است و اولین کلین شیت گروسیان در هفته‌ی پنجم لیگ برتر ثبت شد.

گلزنی مهدی کیانی نیز تکمیل عملکرد فوق‌العاده‌ی وی در بازی‌های این فصل لیگ برتر است. کاپیتان 31 ساله‌ی تراکتور که در چند بازی گذشته عملکرد چشم نوازی در میانه‌ی زمین داشت، مقابل دروازه توپ را با پاس تهامی در اختیار گرفت و با از پیش رو برداشتن اخباری هم تیمی سابقش، دومین گل را به ثمر رساند و آن را به گل‌محمدی تقدیم کرد. حرکت و شادی گلی که کیانی انجام داد، نشان از همدلی بالای موجود در این تیم است و البته تیر خلاصی بر فشار و استرسی که یحیی گل محمدی در سه بازی اول تحمل کرده و اکنون دارد شیرینی صبرش را می‌چشد.

اکنون که بازی‌های لیگ برتر تعطیل است، تراکتورسازی فرصت خوبی برای آمادگی و تمرین بیشتر دارد؛ البته بعد از تعطیلی چهار روزه‌ای که کادر فنی به بازیکنان داده‌اند تا از فشاری که در این مدت تحمل کرده‌اند، رها شوند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • فرزاد
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۸:۴۳
  همانطور که با آزادی و سایر بازیکنان جوان قرارداد 5 ساله بسته شده با نادری و طاهران و مهدی زاده هم قرارداد 5 ساله بسته شود .
  تیم و باید برای آینده حفظ کنیم و با رفع نقاط ضعف میریم برای قهرمانی
  17 + 0 -
 • تراختورچیام
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۹
  به سایر جوانان هم کم کم باید میدان داده بشه مثل مسلمی پور- اسدزاده -عبدی و....
  18 + 0 -
 • وحید تراختورچی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۲۰:۲۲
  قراردادهای بلند مدت تاثیر زیادی میتونه تو آینده تیم داشته باشه هم از نظر مالی هم ثبات تیمی. همین تیم و با بازیکنان جوان قرارداد بلند مدت ببندند در آینده با اضافه شدن چند بازیکن مدعی اصلی قهرمانی میشیم
  12 + 0 -
 • ایدین تورک ارومیه
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۰۲:۲۸
  تیم جوانتربشه اینده خوبی درانتظارش هست ازادی اگربه فوتبال فکرکند ودراین پنج سال که درتراختورهست فقط به تیم فکرکند وتجربه کسب کند دراینده نچندان دوردراروپا بازی خواهدکردوبقیه بازیکنان بنظرم طاهران وتهام ونادری درچند سال اینده اسکلت تراختوررا تشکیل خواهندداد وبقیه جوانها بهترین ستارهای لیگ می شوند امیدوارم تراختورهمیشه سربلند باشد یاشاسین هوادارلار یاشاسین تراختور چون هوادارنباشد تراختورهم تیم معمولی مثل پیکان یا سایپا می شود
  2 + 0 -
نظر شما
 • 4
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.