الزامات کمیته حقوقی فدراسیون برای تراکتور
 • 1396/05/31 14:00
 • 24351
محرومیت از نقل و انتقال در صورت عدم پرداخت بدهی تا بیستم شهریور؛

الزامات کمیته حقوقی فدراسیون برای تراکتور

باشگاههای بدهکار در صورت عدم پرداخت بدهی های خود، از حضور در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل محروم و همچنین از پنجره نقل و انتقالات پیش فصل آتی نیز با محرومیت رو به رو خواهند شد.

به گزارش زیتون به نقل از فدراسیون فوتبال، دومین جلسه کارگروه حقوقی و قضایی با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون، محمدرضا ساکت، سرپرست دبیر کلی فدراسیون، دکتر علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف، احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی تدوین و مقررات،فغان پور، مسئول امور حقوقی و قرداد های فدراسیون، سعید فتاحی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ  برگزار شد که از مهمترین  موضوعات مورد بحث در این جلسه، رسیدگی به مسئله باشگاههای بدهکار بود .

پس از بررسی کارشناسی اعضای این کارگروه،  ابلاغ کمیته انضباطی به کلیه باشگاههای لیگ برتری تا 20 شهریور ماه  جهت اعلام مهلت تسویه 20 درصدی از کلیه بدهی ها بعلاوه مبلغ معادل قرارداد های جدید منعقده این باشگاهها در نیم فصل 96-97 تصویب شد که بر این اساس باشگاههای مذکور در صورت عدم پرداخت بدهی های خود، از حضور در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل محروم و همچنین از پنجره نقل و انتقالات پیش فصل آتی نیز با محرومیت رو به رو  خواهند شد.

گفتنی است، پیرو مهلت اخذه شده فدراسیون فوتبال از AFC  جهت محل مشکل 4 باشگاه بدهکار حاضر در جام باشگاههای آسیا، باشگاههای استقلال تهران، پرسپولیس تهران، نفت تهران و تراکتورسازی تبریز موظف به مشخص کردن وضعیت بدهی های خود تا 8 مهر ماه شدند که در غیر این صورت طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، با مشکلات اداری و اجرایی روبه رو خواهند شد.

از دیگر مباحث عنوان شده در این نشست، موضوع عدم تطابق زمان مسابقات و تورنمنت های رسمی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در رده های پایه بود که فدراسیون فوتبال طی نامه ای رسمی و تشریح مشکل در اختیار داشتن بازیکشنا باشگاهی در این رقابتها و همچنین ارائه پیشنهادان کتوب و حقوقی توسط مهدی تاج در جلسات آتی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا، اقدامات لازم در خصوص حل این مسئله صورت گیرد.

در ادامه جلسه حاضرین در جلسه به بررسی امکان جابه جایی نام و برند باشگاههای حاضر در لیگ به سایر باشگاهها با توجه به قوانین موجود پرداخته و مقرر شد تا اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • خوزستانی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۲۰
  کمیته ضد تراختور علنا اعلام موجودیت کرد با بخشیدن صادقی
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.