واکنش گل‌محمدی به رفتار حاتمی و رأی فدراسیون فوتبال
 • 1396/05/25 22:55
 • 24251
به وضعیت تراکتور توجه نمی‌شود؛

واکنش گل‌محمدی به رفتار حاتمی و رأی فدراسیون فوتبال

علاوه بر مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی که کار را برای کادر فنی این تیم دشوار می‌کند، تبعات رفتار شخصیِ آن‌ها نیز متوجه این تیم می‌شود.

به گزارش زیتون، تراکتورسازی در گیر و دار کمبود بازیکنانش گرفتار مشکلات دیگری شده که باعث می‌شود گل‌محمدی اندک بازیکنانش را نیز به طور موقت از یک تا چند هفته از دست بدهد. علاوه بر مصدومیت که تراکتورسازان را به شدت آزار داده و چند مدافع این تیم را حداقل یک ماه از میادین دور کرده است، رفتار عجیب و غیر حرفه‌ای مهاجم تراکتورسازی که تنها گلِ فصل را به ثمر رسانده محرومیت این بازیکن از حضور در بازی هفته چهارم را در پی داشته است.

کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال در پی درگیری شخصی فرزاد حاتمی در هتل المپیک با یکی از بازیکنان پیکان، رأی به محرومیت وی از یک بازی برای تیمش داده و در اصل باشگاه تراکتورسازی را به علت رفتار غیر حرفه‌ای و شخصی یک بازیکن جریمه کرده است، آن‌هم در وضعیتی که این باشگاه در وضعیتی قرار گرفته که به علت کم تجربگی بازیکنانش سه بازی متوالی را واگذار کرده است.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی نیز از رفتار فرزاد حاتمی انتقاد کرده و معتقد است نباید در قبال این رفتار، باشگاه تراکتورسازی محروم شود. او در این خصوص می‌گوید: اقدامی که فرزاد حاتمی انجام داده به هیچ وجه مورد پسند من و باشگاه تراکتورسازی نبود و نباید این کار را می‌کرد ولی اینکه باشگاه تراکتورسازی محروم و جریمه شود، رأی منصفانه‌ای نیست.

گل‌محمدی اضافه می‌کند: بهتر بود قبل از صدور این رأی کمی وضعیت تراکتور را بررسی می‌کردند و توجه می‌شد که برای چه تیمی با چه شرایطی رأی صادر می‌شود. فرزاد بازیکن خوبی است و متأسفانه در بازی با نفت از داشتن این بازی محروم هستیم.

سرمربی تراکتورسازان امیدوار به آینده تأکید می‌کند: با وجود تمامی مشکلات باید مبارزه کنیم، ممکن است در بازی فردا هم شکست بخوریم ولی حق نداریم خسته و مأیوس شویم. تا آخر توان خود برای موفقیت تلاش می‌کنیم و از جان خود مایه می‌گذاریم چرا که باید تراکتور را از وضعیت فعلی برهانیم.

با وجود نقش کلیدی بازیکنان پرتجربه تراکتورسازی، برخورد با بازیکنانی که در این وضعیت طاقت فرسا باشگاه را دچار زحمت کرده و با رفتار شخصی نسنجیده منجر به محرومیت تیم می‌شوند، ضروری به نظر می‌رسد تا کمتر شاهد تکرار این اتفاقات تلخ باشیم.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • داوود
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۰
  خداکنه تا بقیه بازیکنان تراکتورسازی محروم بشوند تا اینجوری سرمربی بتونه از بازیکنان جوان و باتکنیک و باانگیزه و اینده دار خود استفاده کند میدان دادن ب گروسیان ضعیف که عامل هشت باخت تراکتور بوده و نیمکت نشینی بهرامی دروازه بان اماده و باانگیزه چه معنی می دهد .
  1 + 20 -
 • سخا
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۳
  اقای گل محمدی مربی بسیار خوب وبا انگیزه ای است و بهتر نگران نبود حاتمی نباشه چون تراختور جوانان شایسته وبا انگیزه ای دارد.
  3 + 0 -
 • سعید
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۳
  20درصد قرارداد حاتمی و جریمه کنند. ضغف مدیریت باعث این اتفاقات هست. اردوی تیم جای دعوا هست اونم تو این شرایط تیم؟
  1 + 1 -
نظر شما
 • 3
 • 0
 • 3
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.