حامد لک دیگری برای تراکتور نسازیم
  • 1396/05/17 12:09
  • 24104
تفاوت یحیی و رسول؛

حامد لک دیگری برای تراکتور نسازیم

یحیی بعد از بازی با پرسپولیس با تمام توان از گلر جوان خود حمایت کرد؛ اما گل‌محمدی می توانست با مقصر جلوه دادن دروازه‌بانش، از زیر بار شکست فرار کند.

گزوه ورزشی زیتون؛ تراکتورسازی دو بازی اول خود در لیگ برتر را با شکست پشت سر گذاشته است، سرخهای تبریزی در حالی رقابت را به حریفان واگذار کرده‌اند که در هر دو بازی سر تر از حریف بوده اند و بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند.

تراکتور سازی دو گل از سه گلی که تا به اینجا دریافت کرده است، روی ضربات کاشته بود و همین موضوع موجب شده تا تمامی انگشتها به سمت دروازه بان جوان تیم بچرخد، گروسیان که با توجه به محرومیت تراکتور و همچنین پایان خدمت سربازی اخباری و جدایی این دروازه بان ملی‌پوش، اکنون پیراهن شماره یک تیم را به تن کرده، دو بازی اول نمایش پر استرسی از خود نشان داد.

انتقادات تند هواداران از گروسیان جوان و فشاری که به این بازیکن تازه کار وارد می‌شود در دیدار با پرسپولیس به خوبی خودش را نشان داد. گروسیان روی معمولی ترین توپ ها هم که به سمت دروازه تراکتور می آمد دستپاچه بود و استرس زیاد در حرکات او کاملا نمایان می شد.

یحیی بعد از بازی با پرسپولیس با تمام توان از گلر جوان خود حمایت کرد؛ اما گل‌محمدی می توانست با مقصر جلوه دادن دروازه‌بانش، از زیر بار شکست فرار کند، اما او این کار را نکرد.

گل‌محمدی بر خلاف خطیبی که لک را به خاطر اشتباهاتش به پادگان فرستاد و دست خود و تیم را خالی نگه داشت، به خوبی می داند که باید با همین بازیکنان لیگ را ادامه دهد و تخریب گروسیان، به مثابه خود زنی خواهد بود.

تجربه حامد لک در این چند سال که بعد از جدایی از تراکتور سازی و حضور در تیم های مختلف نمایش کم اشتباهی داشته و حتی در مقاطعی به اردوی تیم ملی هم دعوت شده، نشان می دهد تا بازیکن پیراهن تیم را به تن می کند باید هواداران تمام قد از او حمایت کنند و تا بدون استرس و اضطراب نقش خود را ایفا کند، کاری که گل‌محمدی به درستی به آن عمل می کند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.