دهانی که برای فحاشی به مردم باز می شود گِل هم بگیری کم است
 • 1396/03/24 17:05
 • 23138
یادداشت حمید شیرازی؛

دهانی که برای فحاشی به مردم باز می شود گِل هم بگیری کم است

منتقدین اصلی امداد رسانی سیل بازماندگان جانباختگان بودند، دور از انسانیت و مردانگیست که جلوی دهانی که برای توهین به بازماندگان حادثه سیل باز شد و مجددا زخم حادثه را عمیق تر کرد را نگرفت.

گروه سیاسی زیتون؛ یادداشت حمید شیرازی

یکی از نمایندگان اصلاح طلب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس در واکنش به سخنان سخیف و توهین آمیز فرماندار آذرشهر به خبرنگار پاسخ داده است: " هنوز این صحبتها را به طور کامل نشنیده ام، بعد از شنیدن کامل اظهارات فرماندار آذرشهر اگر صلاح بدانم موضع گیری خواهم کرد."

اینکه فرماندار تندخوی آذرشهر باز هم لب به فحاشی و توهین گشوده اتفاق عجیب و غیر منتظره ای نیست. از مسئولی که روز جمعه و مردم را دلیل یک فاجعه می دانست و سهل انکاری مسئولین آذرشهری را با این بهانه سرپوش گذاشت نمی توان بیش از این انتظار داشت.

ایراد کار از استاندار و معاونانش است که بعد از حادثه سیل که روی بی توجهی مسلم مسئولین امر رخ داد، همان موقع یقه مدیران محلی را نگرفتند تا امروز اینگونه با پر رویی و وقاحت تمام به مردم فحاشی نکند.

حال مسئولین دولتی که همسفره هم هستند به کنار، روی سخن با نمایندگانیست که صلاح مردم را با صلاح حزبی و جناحی خود معامله می کنند. همین نمایندگان استان که در حاثه سیل و جان باختن هموطنانمان روزه سکوت گرفته بودند، در حادثه پلاسکو در صدور پیام پیگیری و برخورد با مسئولین کار از همدیگر سبقت می گرفتند.

کاری با صدور پیام و موضع گیری های جناحی در پلاسکو ندارم، هرچه بود، درست و یا غلط ، خوب یا بد، خودشان صلاح دانستند و کردند. عدم موضع گیری های برخی نمایندگان در ایام سیل هم فدای سرشان، نخواستند و صادر نکردند. اما منتقدین اصلی امداد رسانی سیل بازماندگان جانباختگان بودند، دور از انسانیت و مردانگیست که جلوی دهانی که برای توهین به بازماندگان حادثه سیل باز شد و مجددا زخم حادثه را عمیق تر کرد را نگرفت. دهانی که برای فحاشی به مردم باز می شود گِل هم بگیری کم است.

کاش نمایندگان حزبی استان کمی پای درس نماینده اصلاح طلب خوزستان می نشستند که در مقابل سخنان اشتباه معاون رئیس جمهور، در حمایت از حقوق مردم استانش تمام قد ایستاد و فریاد حق طلبی سر داد.

آش سیاست بازی و سیاسی کاری برخی نمایندگان استان چنان شور شده است که خودشان هم نمی توانند سر بکشند. حق و حقوق مردم تبریز مغفول مانده فعلا نمایندگان مشغول بازی خود باشند تا بعد ببینیم چه شود.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • کاظم
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۸
  عالی
  باید دهانشان را گل گرفت
  1 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.