اتوبوس تندخوییِ دولتمردانِ اعتدال به فرماندار آذرشهر رسید/ اللهیاری با میکروب نامیدن منتقدین دستور حذف آنان را صادر کرد
  • 1396/03/24 12:04
  • 23135
اختلال در دستگاه مرکزی آذرشهر؛

اتوبوس تندخوییِ دولتمردانِ اعتدال به فرماندار آذرشهر رسید/ اللهیاری با میکروب نامیدن منتقدین دستور حذف آنان را صادر کرد

یدالله اللهیاری با حمله ی بی سابقه به منتقدین امدادرسانی دولت در سیل چنار، آنان را بی دین، ضدانقلاب و میکروب خطاب کرد.

به گزارش زیتون، اتوبوس تندخوییِ دولتمردان اعتدال اینبار به ایستگاهِ فرماندار آذرشهر رسید و یدالله اللهیاری با حمله ی بی سابقه به منتقدین امدادرسانی دولت در سیل چنار، آنان را بی دین، ضدانقلاب و میکروب خطاب کرد.

فایل صوتی فرماندار آذرشهر از جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به شبکه های اجتماعی انتقال یافت و واکنش های متعددی را در پی داشت.

وی در این جلسه با اشاره به انتقادهای مطرح شده در واقعه سیل و گزارش های انتقادی جنبش دانشجویی و خبرنگاران در آذرشهر گفت: در جریان سیل اخیر، برخی افراد اقدام به سیاه نمایی و شانتاژ خدمات دولت پرداختند که این افراد به مثابه میکروب و آفت جامعه هستند.

اللهیاری افزود: این افراد با غرض‌ورزی خدمات و عملکرد دولت را شانتاژ کردند لذا آنان آفت و میکروب جامعه هستند و وجود آنها به جامعه آسیب می‌رساند.

وی همچنین برچسب ضدانقلاب را بر پیشانیِ منتقدینِ امدادرسانی دولت چسباند و گفت: این‌گونه افراد بی دین، بی‌اخلاق و ضد انقلاب هستند بنابراین نباید اجازه داد این‌گونه میکروب‌ها و آفت‌ها در جامعه رشد پیدا کنند، چرا که با رشد این‌گونه افراد میکروبی جامعه آسیب می‌بیند.

فرماندار آذرشهر که آتشِ کینه یِ انتقادها همچنان از درون او فوران می کند، با توصیه ی تلویحی دستور قلع و قمع منتقدین از ادارات دولتی صادر کرد و گفت: روسای ادارات به مثابه خورشید هستند و نباید اجازه دهند که این میکروب‌ها در فضای جامعه رشد یابند.

فارغ از جناح بندی های سیاسی به اذعان شاهدان سیل اخیر، امدادرسانی و پیشگیری دولت در کاهش تلفات جانی و مالی در حد انتظار نبود و این موضوع از زبان مدیران ارشد استانی و نمایندگان مجلس نیز جاری گشته است.

لذا می توان تصور کرد که مدیر ارشد دولتی در شهرستان آذرشهر با اختلال رفتاری مواجه شده و با انتخاباتی جلوه دادن این موضوع، اولویت های شهرستان را در پیشگیری از حوادث غیرمترقبه فراموش کرده است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.