معمای گجتی تراکتور
  • 1396/03/20 13:09
  • 23103
مهمترین پرونده نقل و انتقالات سرخ پوشان؛

معمای گجتی تراکتور

موضوع اخباری به یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین پرونده های فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است که می تواند فصل پیش روی تراکتورسازی و سنگربان تیم ملی را تحت تاثیر خود قرار دهد.

گروه ورزشی زیتون؛ هرچند حضور ایرانپوریان در دفاع راست و مهدی کیانی در خط میانی تراکتورسازی، این پست ها را بیمه کرده است، اما نباید از بازی های تاثیرگذار دروازه بان جوان تراکتورسازی در این دو فصل گذشته هم غافل شد.

اخباری جوان پس از فصل کابوس وار لک در تراکتورسازی به عنوان بازیکن سرباز جذب تیم شد. انتقالی که به خاطر تجربه بد لک هواداران تراکتور به راحتی با آن کنار نمی آمدند.

اخباری در فصلی تراکتوری شد که در آن برهه نام هایی همچون رحمتی و رحمان احمدی برای پیوستن به تراکتورسازی مطرح بود. نامهایی که همان ابتدا کار را برای سنگربان تیم ملی امید سخت کرده بود.

اخباری با دست های گجتی مشهور خود همان هفته های ابتدایی لیگ پانزدهم موفق عمل کرد و خیلی زود به چهره محبوب هواداران تبدیل شد. صحبت بین تراکتوری ها سر این بود که اگر لیگ چهاردهم تراکتورسازی اخباری را داشت شاید خیلی زودتر از هفته پایانی قهرمانی خود را مسجل می کرد.

اخباری دو فصل پیاپی به عنوان بازیکنی که بیشترین حضور در زمین را در تیم تراکتورسازی و حتی در لیگ برتر داشته، نشان از اهمیت این دروازه بان برای سرخ های تبریزی دارد.

اما اکنون با پایان خدمت سربازی اخباری و با توجه به قراردادی که این بازیکن جوان با سایپا دارد، او باید مجددا به تیم سابق خود برگردد ولی هیچ یک از طرفین به این جابجایی رضایت ندارند.

هم تراکتور سازی با توجه به محرومیت از نقل و انتقال بازیکن و بازی های درخشان سنگربان دو فصل قبل خود به جدایی اخباری تمایل ندارد و هم خود اخباری با توجه به جایگاه ثابتی که در این دو سال در لیست تیم ملی پیدا کرده در سال منتهی به جام جهانی هیچ علاقه ای به تغییر تیم نشان نمی دهد به خصوص اینکه با توجه به شرایط به وجود آمده در تیم تراکتور بازی های او بیش از گذشته به چشم خواهد آمد. تراکتور جزء سه تیم پرهوادار کشور است و بازیکنان قید حضور در ترکیب ثابت این تیم را به راحتی نمی زنند.

اکنون گجت تراکتوری ها به یکی از ابهامات اصلی لیگ هفدهم تبدیل شده است. نه سایپا می خواهد قید این بازیکن را بزند و نه تراکتور با جدایی اخباری کنار می آید. شاید حفظ اخباری برای فصل پیش رو می تواند بزرگترین موفقیت تراکتوری ها در فصل نقل و انتقالات لقب بگیرد.

 

 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.