چند دقیقه غفلت به قیمت از دست دادن 2 امتیاز/ ماشین سازان باز هم نبردند
  • 1395/10/19 17:35
  • 20467
تساوی پر گل در آخرین دیدار نیم فصل؛

چند دقیقه غفلت به قیمت از دست دادن 2 امتیاز/ ماشین سازان باز هم نبردند

شاگردان کاظمی در حالی که نیمه اول را با برد 2 بر صفر به نفع خود به پایان رسانده بودند در شروع نیمه دوم غافل گیر شدند تا در پایان به نتیجه تساوی مقابل حریف خود رضایت بدهند.

به گزارش زیتون، باز هم مشکل گذشته سبزپوشان دامن کاظمی را هم گرفت تا باز هم ماشین سازان در عرض چند دقیقه تمام اندوخته های خود را به باد دهند.

ماشین سازان که در این بازی دو بار از حریف خود پیش افتادند، در نهایت نتوانستند از برتری خود استفاده کنند، تیم مهمان پس از پیش افتادن از حریف خود وقتی بازی را مساوی دید بازهم تلاش خود را برای برتری به کار بست و از حریف خود نیز پیش افتاد اما در نهایت نتوانست از این برتری استفاده کند تا بازی باقی مانده از نیم فصل اول لیگ شانزدهم با تساوی به پایان برسد.

گلهای ماشین سازی در این دیدار را امین قاسمی نژاد 2 گل و پیام صادقیان به ثمر رساندند، از نکات مهم این دیدار بازی درخشان صادقیان بود. پیام در هرسه گل این دیدار نقش داشت و با 2 پاس گل و یک گل یکی از بهترین های زمین بود.

ماشین سازان با این تساوی هفت امتیازی شدند و همچنان به قعر جدول رقابتها تکیه زدند. شاگردان کاظمی از هفته آینده باید تلاش خود در نیمفصل دوم رقابتهای لیگ برتر را از سر بگیرند.
هفته پانزدهم لیگ شانزدهم، یکشنبه 19/10/95، ساعت 14:00، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
داور: موعود بنیادی فر               کمک ها: محمدرضا اکبریان - مهدی الوندی و علی دودانگه

ماشین سازی:

مانوئل فرناندز، حبیب گردانی، سعید مهدی پور، ادسون هنریکو، سجاد رهبر ، بهمن کامل، کاخا، سعید مهری، امین قاسمی نژاد، احمد امیر کامدار(50 علی دیندار(70 شهاب زاهدی)، پیام صادقیان
سرمربی: فرهاد کاظمی 

سایپا:

حامد فلاح زاده، جونیور، روزبه شاه علیدوست(65 محمدرضا سلیمانی)، علی زینالی(63 علی قلی زاده)، سعید لطفی، سجاد مشکل پور، علیرضا علیزاده، امید خالدی، رضا جعفری، ایوب کلانتری(78 حامد شیری) و غلامرضا رضایی
سرمربی: حسین فرکی

 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.