آخرین ایستگاه برای جبران فرصتهای از دست رفته/ سبز پوشان در اندیشه دومین برد فصل
  • 1395/10/18 15:00
  • 20455
ماشین سازی _ سایپا، دوئل مرگ و زندگی؛

آخرین ایستگاه برای جبران فرصتهای از دست رفته/ سبز پوشان در اندیشه دومین برد فصل

شکستهای پی در پی ماشین سازی با خطیبی موجب شد تا تیم با سابقه تبریزی ها به قعر جدول تکیه زند. مدیران ماشین سازی چندین فرصت برای تغییر سرمربی را از دست دادند تا سبز پوشان امروز به این وضعیت دچار شوند.

گروه ورزشی زیتون؛ ماشین سازان که فصل خوبی را پشت سر نگذاشته اند، باید آخرین دیدار خود در نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر را مقابل سایپا برگذار کند.

آخرین بازی نیم فصل اول لیگ برتر با دو هفته تاخیر فردا برگزار می شود. این بازی ابتدا قرار بود ۵ دی برگزار شود، شرایط جوی و لغو پرواز سایپا به تبریز چند روزی بازی را عقب انداخت. ماشین‌‌سازی حاضر نشد در تاریخ بعدی به میدان برود و در نهایت سازمان لیگ فردا برای این بازی انتخاب کرد.

دو تیم ماشین سازی و ساپیا را باید ناکامان نیم فصل اول دانست. ماشین سازی با ۹ باخت متوالی مدتهاست به انتهای جدول دوخته شده است. سایپا هم در رده چهاردهم دیده می شود و چند روز پیش جام حذفی را از دست داد.

هر دو تیم فصل را با سرمایه گذاری خوبی شروع کردند و آرزوهایی بزرگ در سر داشتند اما نتایج بسیار بدی گرفتند. ماشین سازی دست به تغییر مربی زد و از هفته چهاردهم فرهاد کاظمی هدایت این تیم تبریزی را به دست گرفت.

کاظمی فردا در پی اولین بردش با ماشین سازی است تا نیم فصل اول رقابتها را با پیروزی مهم و روحیه بخش به پایان برسانند و خود را برای نیم فصل دوم آماده کنند.

شکستهای پی در پی ماشین سازی با خطیبی موجب شد تا تیم با سابقه تبریزی ها به قعر جدول تکیه زند. مدیران ماشین سازی چندین فرصت برای تغییر مربی در زمان تعطیلی لیگ به خاطر بازی های ملی را از دست دادند تا سبز پوشان امروز به این وضعیت دچار شوند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.