ماده مربوط به آسیب های اجتماعی دارای ابهام است
 • 1395/10/18 13:51
 • 20452
پزشکیان در صحن علنی مجلس مطرح کرد؛

ماده مربوط به آسیب های اجتماعی دارای ابهام است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ساختار تشکیل سازمان امور اجتماعی یکی از مواردی است که در این ماده از آن غفلت شده است بنابراین این ماده برای پاسخگویی به مشکلات باید به کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه ارجاع و اصلاح شود.

به گزارش زیتون، مسعود پزشکیان در نشست علنی نوبت صبح امروز (شنبه، 18 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی ماده 95 لایحه برنامه ششم توسعه در خصوص اقدامات پیشگیرانه و کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: پیشنهاد آقای یوسف نژاد مبنی بر ارجاع این ماده به کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه جهت رفع ابهامات وارد است زیرا تکلیف بسیاری از بندها در این ماده مشخص نشده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری در این ماده باید لحاظ شود، تصریح کرد: این ماده باید به صورت عملیاتی نوشته شود به گونه‌ای که متولیان پیشگیری و مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی مشخص شود بنابراین جهت انجام اصلاحات به کمیسیون تلفیق برنامه ارجاع می شود.

گفتنی است علی اصغر یوسف نژاد ضمن ایراد پیشنهاد ارجاع این ماده به کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: پیش از این مقام معظم رهبری با تشکیل شورای عالی اجتماعی موافقت کردند و اعضای آن را نیز انتخاب کردند. همچنین اولویت هایی را برای این مجموعه جهت کاهش آسیب های اجتماعی مشخص کردند که در لایحه دولت و پیشنهاد کمیسیون تلفیق مقفول مانده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ساختار تشکیل سازمان امور اجتماعی یکی از مواردی است که در این ماده از آن غفلت شده است بنابراین این ماده برای پاسخگویی به مشکلات باید به کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه ارجاع و اصلاح شود.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • رضا
  پاسخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۱
  اقای دکتر خود شما پر ابهام ترین فرد هستید پیش نهاد میدهم بعد از نمایندگی یک برنامه مانند دورهمی رو اجرا کنید خوب بلد هستید با احساسات مردم بازی کنید یک شومن حرفه ای هستید سیاست شل کن سفت کن رو خوب بلد هستید فازتون چیه؟/؟؟؟؟؟؟؟؟از نهج البلاغه صحبت میکنید از مفسدان اقتصادی همچون رییس دانشگاه و معاونینشان در تبریز حمایت میکنید ؟؟؟؟؟؟؟در مجلس میگویید پزشک نباید جای دیگری کارکند و ان همه دادو بیداد میکنید ؟؟؟؟؟؟؟عده ای از هم وطنانمون بصورت بسیار درد اوری در قطار جان میدهند سکوت میکنید ؟؟؟؟ از شفاف سازی میگویید و تیم رسانه ای شما هر 2 هفته یکبار یک فیلم از شما در رسانه های مجازی پخش میکنند ملت پاک و درد مند ما هم خیال میکنند کسی بفکرشان هست ولی در عمل هیچ کاری انجام نمیشه .چه فکری کرده اید هرچه قدر شما از این فیلم ها بازی کنید ملت هم انقدر روشن خواهند شد انشالله روزی همگی نمایندگان یا بهتر بگیم معامله گران در مقابل ملت جواب خواهید داد
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.