صحبتهای نسنجیده وزیر راه دلمان را به درد آورد/ برخی نمایندگان و مسئولان از ترس مقام و منصب خود اقدامی نمی کنند/ پاسخ مقصرین این حادثه را امام رضا خواهد داد
  • 1395/10/14 13:26
  • 20384
همسر یکی از مفقودین حادثه قطار تبریز در گفت‌وگو با زیتون؛

صحبتهای نسنجیده وزیر راه دلمان را به درد آورد/ برخی نمایندگان و مسئولان از ترس مقام و منصب خود اقدامی نمی کنند/ پاسخ مقصرین این حادثه را امام رضا خواهد داد

مرتضوی گفت: برخی از نمایندگان استان و تبریز کار خاصی در قبال این حادثه انجام نمی‌دهند، چون فعلا ایام معمولی است و انتخاباتی در کار نیست ولی فردا، پس فردا پیدایشان می‌شود و انتظار خواهند داشت به آن‌ها رأی دهیم!

به گزارش زیتون، میر وهاب مرتضوی همسر فاطمه علیشاهی یکی از درگذشتگان حادثه ریلی قطار تبریز که جزو مفقودین این حادثه دلخراش است، در گفت‌وگو با خبرنگار زیتون با تشریح این ماجرا اظهار داشت: حادثه تلخ و سنگینی بود، اما نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

پاسخ مقصرین را امام رضا خواهد داد

وی بیان داشت: جانباختگان مسافر امام رضا بودند، اگر در وقوع آن حادثه‌ی دلخراش قصوری رخ داده است و کسی مقصر است و اکنون می خواهد از زیر مسئولیت فرار کند، آنها را به  امام رضا (ع) حواله می دهیم و مطمئنا جوابشان را خواهد داد؛ اما اگر خواست الهی بوده ما نیز تسلیم هستیم.

صحبتهای نسنجیده وزیر راه دلمان را به درد آورد

وی ضمن گلایه از صحبت وزیر راه مبنی بر بیمه بودن قطار پس از وقوع حادثه، بیان داشت: صحبتهای نسنجیده ای که آقای وزیر پس از آن اتفاق دلخراش انجام داد، دل ما را به درد آورد و بر ناراحتی‌مان افزود؛ امروز اگر بخواهی حتی از یک روستا به روستای دیگر هم بروی و بلیت بخری، روستاییان هم می دانند که با گرفتن بلیت بیمه هستند و نیازی به چنین سخنانی نبود.

وی بیان داشت: کسی در حد وزیر باید پخته حرف یزند. اگر یک فرد دارای مقام و جایگاه می‌خواهد سخنی بر زبانش جاری کند، باید مراقبت کند و هر چیزی را بر زبان نیاورد.

برخی نمایندگان و مسئولان از ترس مقام و منصب خود اقدامی نمی کنند

مرتضوی تأکید کرد: از نمایندگان خود در مجلس انتظار بیشتری داشتیم، بجز آقای قاضی پور و چند نماینده دیگر استان که پیگیر بوده‌اند، از دیگران حرکت خاصی را ندیدیم و گاها با عنوان اینکه قضا و قدر الهی بوده است کار خاصی انجام نمی‌دهند. 

وی افزود: قطاری که از عقب آمده و با قطار تبریز برخورد کرده است، لوکوموتیوران نداشته و واگن اولش هم خالی بوده است؛ چرا کسی درباره‌ی این‌ها چیزی نمی‌پرسد؟ برخی نمایندگان و مسئولان از ترس مقام، منصب و کار خود اقدامی نکرده و نمی‌کنند.

نمایندگان سکوت کننده در این ماجرا دم انتخابات پیدایشان خواهد شد

همسر یکی از مفقودان حادثه قطار تبریز - مشهد ابراز داشت: برخی از نمایندگان استان و تبریز کار خاصی در قبال این حادثه انجام نمی‌دهند، چون فعلا ایام معمولی است و انتخاباتی در کار نیست ولی فردا، پس فردا پیدایشان می‌شود و انتظار خواهند داشت به آن‌ها رأی دهیم!

مدیر ستاد بحران استان می گفت که استاندار هر دو روز یک بار تلفنی پیگیری می کند

مرتضوی با اشاره به اینکه استاندار هر دو روز یک بار از طریق مدیر کل مدیریت بحران استان پیگیر کارها بود، عنوان کرد: آقای ساعی به عنوان مدیریت ستاد بحران استان پیگیری امور را بر عهده داشتند و او به ما می‌گفت که آقای استاندار نیز تلفنی وضعیت را جویا می‌شد.

وی در پایان در مورد انتظاراتشان گفت: انتظار زیادی نداریم فقط ای کاش از مسئولان استان کسی را داشتیم که با جدیت مسائل را پیگیری کند و نگذارد حقوقمان پایمال شود. انتظار داریم نمایندگانی که نامشان را نماینده ملت گذاشته اند به واقع پیگیر حقوق مردم باشند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.