دوئل سرنوشت ساز ژنرال و شهریار
 • 1395/10/05 03:29
 • 20147
باز هم کار تراکتور و نفت به هفته پایانی کشید؛

دوئل سرنوشت ساز ژنرال و شهریار

جدال نفت و تراکتور به خودی خود می تواند حساس ترین دیدار هفته لقب بگیرد حال اگر قلعه نویی و دایی هم دو طرف نیمکت ها باشند و تیم ها در کورس قهرمانی، این حساسیت می تواند دو چندان شود.

گروه ورزشی زیتون؛ بعد از اتفاقات هفته پایانی لیگ چهاردهم در یادگار امام تبریز بود که دیدارهای تراکتور و نفت تهران حساسیتی بیش از گذشته پیدا کرد. نبرد سرخهای تبریز و طلایی پوشان پایتخت همواره از حساسیت ویژه ای برخوردار بوده است. دو تیمی که شاید به جرات می توان گفت موفقترین باشگاههای ایرانی طی سه چهار سال گذشته در فوتبال ایران بوده اند. 

جدال نفت و تراکتور به خودی خود می تواند حساس ترین دیدار هفته لقب بگیرد حال اگر قلعه نویی و دایی هم دو طرف نیمکت ها باشند و تیم ها در کورس قهرمانی، این حساسیت می تواند دو چندان شود.

تراکتوری ها پس از تجربه اولین شکست لیگ شانزدهم هفته قبل مقابل سپاهان، با انگیزه ای فراوان پای به این دیدار خواهند گدشت. شاگردان قلعه نویی تنها به سه امتیاز دیدار فکر می کنند تا فاصله خود با پرسپولیس بیش از اینها نشود.

با توجه به برد پرسپولیس مقابل سیاهجامگان، هرچند قهرمانی این تیم در نیم فصل قطعی شده است، اما تراکتوری ها سعی دارند با امتیازات مناسب پای در نیم فصل دوم رقابتها بگذارند.

در طرف دیگر هم نفتی ها همین شرایط را دارند. شاگردان دایی می خواهند فاصله خود با صدر جدول را کاهش بدهند. نفت تهران در صورت شکست تراکتور به فاصله یک امتیازی این تیم خواهد رسید، اتفاقی که در پایان رقابتهای نیم فصل می تواند بهترین اتفاق ممکن برای تیم فانتزی دایی باشد.

تراکتوری ها به دلیل مصدومیت و محرومیت، چندین بازیکن کلیدی خود را در این دیدار در اختیار نخواهند داشت، موضوعی که می تواند مهمترین چالش قلعه نویی مقابل دایی باشد.

باید منتظر ماند و دید رویارویی دو سر مربی نامدار لیگ برتر به سود کدام طرف تمام خواهد شد. دیداری که نتیجه اش برای رقبای دیگر به اندازه این دو تیم ارزشمند و مهم است.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • علی
  پاسخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۳
  متاسفانه تیم تراختورباافراط دربدنسازی از نوع وزنه برداری وغیره که هیچ ارتباطی با حرکات فوتبالی ندارد،باعث شده که بازیکنان دربازی فوتبال دچارآسیب دیدگی ومصدومیت شوند.سال پیش طرفداران قلعه به تونی ایرادمیگرفتندکه چراتیم مربی بدنسازنداردواو گفت:درفوتبال مدرن ،بدنسازی بازیکنان باتمرینات لازم درروی چمن انجام میشودنه درسالنهای زیبائی اندام!!!! بااینحال سال پیش درنیم فصل سه مصدوم داشتیم،حال اینکه حالا تنهاسه بازیکن غیرمصدوم داریم(یکی کیانی ودونفرهم ذخیره)...برای فرارازمصدومیت بایدقلعه از بدنسازی زیبائی اندام ووزنه برداری دست بکشدولجاجت نکند وبرای قهرمانی هم باید از بازیکن سوگلیش(خاتمی) چشم بپوشد!!!!
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.