خیز بی سر و صدای گسترش در سایه هیاهوی تراکتور
  • 1395/09/28 12:46
  • 19986
نگاه فراز به رده های بالای جدول؛

خیز بی سر و صدای گسترش در سایه هیاهوی تراکتور

آبی های تبریز که با خریدهای پر سر و صدا در ابتدای فصل چشم ها را به خود خیره کرده بودند نتوانستند آنچنان که باید در رقابتها ظاهر شوند و خیلی زود امیدها را ناامید کردند.

گروه ورزشی زیتون؛ هرچند قبل از شروع لیگ شانزدهم و در زمان نقل و انتقالات بازیکنان، کارشناسان گسترش فولاد را یکی از تیم های قدرتمند این دوره از رقابت ها می دانستند، با نمایش ضعیف این تیم در هفته های ابتدایی فصل، این نظرات با چالش مواجه شد.

آبی های تبریز که با خریدهای پر سر و صدا چشم ها را به خود خیره کرده بودند نتوانستند آنچنان که باید در رقابتها ظاهر شوند. ابتدای فصل شرایط به گونه ای برای گسترشی ها رقم خورد که هواداران تصور کردند بار هم تیمشان برای ماندن در لیگ خواهد جنگید.

با تمامی این حرف و حدیث ها همچنان کمالوند قول روزهای خوب را می داد. سرمربی جوان و پر انرژی گسترشی ها که شناخت کافی از فوتبال تبریز دارد، تیم خود را مدعی معرفی میکرد. صحبتهای کمالوند در شرایطی بود که آبی ها سه هفته ابتدایی را در قعر جدول قرار گرفته بودند.

این هفته ها اما شرایط برای تیم کمالوند متفاوت شده است. گسترشی ها چند هفته ای می شود که روی نوار موفقیت و پیروزی قرار گرفته اند. پس از تساوی خاطره انگیز در دیدار مقابل استقلال در روزی که دو گل از حریف عقب بودند و یک بازیکن هم کمتر داشتند، موتور کسترشی ها گرم تر شد. کمالوند طی هفته های گذشته بیشتر حریفان نام دار خود را از دم تیغ گذرانده است.

گسترشی ها در سایه هیاهو و نتایج درخشان تراکتورسازی، تیم همشهری خود، بی سر و صدا امتیاز جمع کرده و خود را به نیمه های جدول رسانده اند. گسترش ها با نمایش قدرتمند و با برنامه نشان داده اند در ادامه رقابتها حرف زیادی برای گفتن خواهند داشت. کمالوند مدتهاست که آرزوی رسیدن به آسیا را در ذهن دارد. هدفی که با شرایط جدول نمی تواند چندان هم دور از دسترس باشد. تعطیلات نیم فصل می تواند شرایط را بیش از پیش برای گسترشی ها فراهم تر کند.

 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.