جوسازی رسانه ای علیه آماده ترین بازیکن این روزهای سرخپوشان + تصویر
 • 1395/09/20 02:13
 • 19803
تلاش برای توقف تراکتور در خارج از میدان؛

جوسازی رسانه ای علیه آماده ترین بازیکن این روزهای سرخپوشان + تصویر

یکی از سایتهای کشوری با استناد به یک عکس مدعی شده که باید داور مدافع تراکتورسازی را اخراج می کرد، جوسازی که می تواند در نظر کمیته انظباطی اثر گذار باشد.

به گزارش زیتون، تراکتوری ها برای چهارمین بار متوالی در آزادی استقلال را شکست دادند تا به یک رکورد منحصر به فرد دست یابند. آبی پوشان تهرانی که این فصل شروع چندان مناسبی در لیگ برتر نداشتند با تلاش رسانه های حامی این تیم سعی کرده اند به عنوان یک مدعی معرفی شوند.

سرخپوشان تبریزی این روزها شرایط فوق العاده ای در رقابتهای لیگ برتر دارند و به عنوان یکی از دو بخت اول قهرمانی این رقابتها محسوب می شوند. شاگردان قلعه نویی بی حاشیه و گام به گام رقابتهای لیگ شانزدهم را با موفقیت پیش می برند.

محمد ایرانپوریان یکی از آماده ترین بازیکنان این روزهای تراکتورسازی محسوب می شود. او که هم در گلزنی و حمله و هم در خط دفاعی بی نقص ظاهر شده است، در دیدار امروز تراکتور مقابل استقلال، بارها با خطای شدید بازیکنان آبی پوش متوقف شد. 

اوج درگیری بازیکنان دو تیم در دیدار امروز در محوطه جریمه تراکتورسازی اتفاق افتاد. صحنه ای که کاوه رضایی، به صورت و گردن ایرانپوریان ضربه زد. این صحنه بارها از چند زاویه مختلف به تصویر کشیده شد و مشخص شد در حالی که توپ در جریان نبود، مهاجم استقلال به مدافع تراکتور ضربه وارد کرده است و حتی با کمی سختگیری می توانست با کارت مستقیم قرمز هم روبرو شود که داور تنها به یک کارت زرد بسنده کرد.

حال بعد از پایان بازی، یکی از سایت ها با به انتشار تنها یک عکس و تیتر "کارت زرد به رضایی به جای کارت قرمز به محمد"، "مشت ایران پوریان بر چانه کاوه" و استناد به آن تصویر سعی دارد ایرانپوریان را مقصر جلوه دهد. هرچند این اتفاقات در نتیجه بازی تاثیری نخواهد گذاشت اما می تواند آماده ترین بازیکن این روزهای تراکتور را دچار حاشیه کند.

اصلی ترین برگ برنده تراکتورسازی در این فصل، بی حاشبه بودن تیم است، اصلی که می تواند خیلی ها را برای بر هم زدن آن وسوسه کند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • تراختورلینک
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۴
  به حاشیه خودمون دامن نزنیم
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.