اخباری:برای برد و بازگشت به صدر می‌آییم/ امسال رکورد گل نخوردن‌های پارسال را می‌شکنم
  • 1395/09/18 10:32
  • 19786
امیدوارم حاشیه‌ای شاهد نباشیم؛

اخباری:برای برد و بازگشت به صدر می‌آییم/ امسال رکورد گل نخوردن‌های پارسال را می‌شکنم

جمعه ورزشگاه آزادی پر خواهد شد و مطمئنم هواداران تراکتور هم از همه جای ایران به تهران سفر می‌کنند تا از ما حمایت کنند.

به گزارش زیتون، محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد تیمش برای کسب 3 امتیاز مقابل استقلال برنامه‌ریزی کرده و می‌خواهد دوباره به صدر جدول برگردد. اخباری درباره این بازی حساس از هفته سیزدهم و حواشی که از الان به وجود آمده، توضیح می‌دهد.

با قدرت به تهران می‌آییم

تمرینات خیلی خوبی را بعد از بازی با پدیده پشت سر گذاشتیم. تراکتورسازی در آرامش کامل قرار دارد و در سرمای تبریز تمرینات گرمی را انجام داده‌ایم. با تمام قدرت به تهران می‌آییم تا بتوانیم چیزی که به دنبالش هستیم را به دست بیاوریم. بازی با استقلال سختی‌های خاص خودش را دارد. جمعه ورزشگاه آزادی پر خواهد شد و مطمئنم هواداران تراکتور هم از همه جای ایران به تهران سفر می‌کنند تا از ما حمایت کنند. تلاشمان این است تا یک بازی زیبا مقابل استقلال انجام دهیم و با بازی منطقی برنده شویم. مسلما برای کسب 3 امتیاز به زمین می‌رویم و امیدوارم بتوانیم دوباره به صدر جدول برگردیم.

امیدوارم حاشیه‌ای شاهد نباشیم

بازی‌های استقلال و تراکتورسازی همیشه حساس و زیبا بوده. امیدوارم حواشی که در گذشته در این مسابقه رخ داده، در بازی روز جمعه رخ ندهد. همه ما به دنبال این هستیم که فوتبالی خالی از حاشیه را شاهد باشیم. امیدوارم بازی در زمین مسابقه و بین دو تیم رخ دهد و هرکس شایسته‌تر بود، پیروز شود.
به آمارها درباره خودم فکر نمی‌کنم
من امسال تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم و همه چیز ایده‌آل پیش می‌رود. مهم‌ترین موضوع برای من این است که برای تیمم مفید باشم و زیاد به آمارهایی که درباره‌ام وجود دارد، فکر نمی‌کنم. یکی از دلایلی که تیم موفق می‌شود، کم گل خوردن است. سعی می‌کنم این آمار خوب را حفظ کنم تا تیم هم به موفقیت برسد.

تقابل با رحمتی؟

من درباره خودم فقط صحبت می‌کنم و به اشخاص دیگر کاری ندارم. تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم و بتوانم برای تیمم مفید باشم. ضمن اینکه هواداران هم از من راضی باشند.

رکورد خودم را می‌شکنم

همانطور که گفتم به آمارها زیاد فکر نمی‌کنم. همین حالا فراموش کرده‌ام سال گذشته چند کلین‌شیت داشتم اما امسال قطعا رکورد پارسال خودم را می‌شکنم و امیدوارم در این راه مشکل خاصی پیش نیاید.

منبع: روزنامه ایران ورزشی

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.