نیم فصل باید اشتباهات ابتدای فصل جبران شود
 • 1395/09/13 11:28
 • 19653
این تراکتور به مشکل خواهد خورد؛

نیم فصل باید اشتباهات ابتدای فصل جبران شود

مشکل اصلی تراکتور نه میانگین سنی بالا و نه تعدد ستارگان پر نام و نشان، بلکه مشکل اساسی سرخپوشان، دست خالی قلعه نویی روی نیمکت است.

گروه ورزشی زیتون؛ هرچند باید تراکتورسازی را پر ستاره ترین تیم لیگ دانست، اما ستارگان تیم قلعه نویی در آسمان لیگ برتر دیگر کم فروغ شده اند. بازیکنانی که تراکتورسازی در اختیار دارد، معمولا پا به سن گذاشته هستند و همین موضوع برای تیم پر هوادرا تراکتور تبدیل به پاشنه آشیل شده است.

میانگین سنی بالای سرخپوشان در بعضی مواقع دردسر ساز می شود و برای تیم مشکل می آفرین. موضوعی که در بازی با تیم هایی که جوان تر و کم سن و سال تر هستند به وضوح به چشم می خورد.

اما مشکل اصلی تراکتور نه میانگین سنی بالا و نه تعدد ستارگان پر نام و نشان، بلکه مشکل اساسی سرخپوشان، دست خالی قلعه نویی روی نیمکت است. هرچند در خط حمله تراکتوری ها به مشکل آنچنانی از لحاظ تعداد مهره بر نخورده اند. اما در خط میانی و خط دفاعی شرایط کاملا متفاوت است.

دو مدافع کناری تراکتورسازی هیچ کدام جانشینی روی نیمکت ندارند. مصدومیت و یا محرومیت احتمالی ایرانپوریان و آقایی برای ژنرال مشکل ساز خواهد شد. کما اینکه در دو دیدار اخیری که سعید آقایی در زمین نبود، به طور کاملا ملموس این جناح از بازی برای تراکتوری ها ناکارآمد شده بود.

تراکتوری ها در پست هافبک هم همین شرایط را دارند. سرخپوشان با سه هافبک میانی تخصصی لیگ را شروع کردند و با مصدومیت سینا عشوری، اکنون تنها محمد نوری و کیانی، تنها هافبک وسط های تخصصی تیم هستند و این برای تیمی که می خواهد در کورس قهرمانی باشد اصلا نمی تواند جالب توجه باشد.

ژنرال نشان داده موتور تیم های خود را معمولا از نیم فصل دوم روشن می کند. باید منتظر ماند و دید برنامه تراکتور برای خریدهای زمستانی چه خواهد بود. موضوعی که می تواند چگونگی ادامه روند سرخپوشان در لیگ را مشخص کند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • علت افت تراختور
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۹
  تراختور میخواد برگرده صدر باید از موقعیتاش استفاده کنه نبود یه مهاجم گلزن کنار ادینهو مثل مهاجم سایه میشه این دهتا دیروز فرصت داشتن زدن بیرون اعصاب هودار هم خراب میشه از تشویق دست میکشه اگه قلعهنویی اقای گل فصل گرشتهمالت روبگیره یه چیزی توماییهای منشادئضرر نمیکنه همسرزن هوهم حاتمی وادینهوازاد میشنمیتونن گل بزنن ارژانتنیه تومدرسه نیو اولد بیوز بزرگ شده
  59 + 0 -
 • ساندویچ
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۸
  رسیدیم ببازی با استقلال دشمنان از یک هفته قبل شروع کردند به خاشیه کشیدن تیم چرا پس نمی گویید تمام تیمها در این چند هفته اخیر که با دردانه های فدراسیون بازی میکنند ده نفره وحتی نه نفره توسط داورها میشند شما که از ورزش مقاله مینویسید یک کمی هم از عدالت بنویسید
  10 + 0 -
نظر شما
 • 2
 • 0
 • 4
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.