لجبازی مدیران، بلای جان ماشین سازی
 • 1395/09/06 12:12
 • 19543
سهمیه آذربایجان که پرپر می شود؛

لجبازی مدیران، بلای جان ماشین سازی

ماشین سازی را بهتر است با دیگر تیم های تازه لیگ برتری شده نفت و پیکان مقایسه کرد، تیم هایی که با هزینه های بسیار پایین تر از ماشین سازی نتایج درخشان تری کسب کرده اند.

گروه ورزشی زیتون؛ ماشین سازان این روزها تبدیل به موتور محرک برای تیم های لیگ برتری شده اند. به نوعی تیم هایی که وارد بحران می شوند با یک برد پر گل مقابل سبزپوشان تبریزی شرایط خود را سر و سامان می دهند.

شاگردان خطیبی برای چندمین هفته متوالی باختند تا نشان دهند ظاهرا از همین نیم فصل اول می خواهند چمدان های خود را برای بازگشت به دسته اول رقابت هات ببندند.

تیم پر مهره ماشین سازی که از لحاظ داشتن بازیکن اسم و رسم دار، چیزی حتی از دو تیم مدعی پرسپولیس و تراکتور هم کمتر ندارد، از هفته ابتدایی رنگ برد را ندیده است. سبزقبایان که هفته گذشته از رقابت های جام حذفی هم کنار رفتند، در لیگ برتر تنها با 6 امتیاز به قعر جدول رقابتها تکیه زده اند. 

به نظر خطیبی به بن بست تاکتیکی رسیده است، اتفاقی که بارها در تیم های دیگری که خطیبی هدایت آن ها را بر عهده داشته شاهدش بودیم. ماشن سازان نمی توانند زهر دار بازی کنند. به نوعی آن ها از پیش باخته وارد زمین می شوند و تنها می جنگند نبازند و برای همین شکست می خورند.

ماشین سازی را بهتر است با دیگر تیم های تازه لیگ برتری شده نفت و پیکان مقایسه کرد. تیم هایی که با هزینه های بسیار پایین تر از ماشین سازی نتایج درخشانی کسب کرده اند.

ماشین سازی که بعد از 20 سال به سطح اول فوتبال کشور بازگشته اکنون به نظر روی لجبازی مدیران این تیم در مسیر بازگشت مجدد به لیگ یک قرار گرفته است. نتایج نا امید کننده سبزپوشان از همان ابتدا کلید خورده ولی بعد از گذشت 11 هفته هیچ تصمیم در خور توجهی برای این تیم گرفته نشده است.

تعطیلات چند باره و طولانی مدت لیگ به خاطر بازی های ملی بهترین فرصت برای اعمال تغییرات در کادر فنی تیم بود که مدیران ماشین سازان به راحتی آن را از دست دادند.

باید منتظر ماند و دید این حماقت و لجبازی های مدیران ماشین سازی تا به کجا ادامه خواهد داشت. حماقتی که شاید اگر ادامه پیدا کند به بهای از دست دادن سهمیه لیگ برتر برای ماشین سازان که هوادارانش 20 سال منتظر مانده بودند تمام خواهد شد.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • علی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۲
  این مدیران از جنس تیم ماشین سازی نیستند و به این دلیل به نتایج این تیم اهمیت نمی دهند. ماشین سازی سقوط کند هم برای آنها اهمیتی ندارد.اینها دوست ندارند ماشین سازی در لیگ برتر بماند.می گویند با خطیبی آمده ایم وبا خطیبی هم خواهیم رفت. خدا به داد این تماشاگران ماشین سازی برسد که جان خود را در راه این تیم می دهند.
  15 + 1 -
 • خانت خرابشه الهی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۱
  سهرابی ککه استاد سقوط هستن که مدیر باشن بقیه هم میشه خطبیبی تیم رو ربدون توازن بسته 8تا دفاع یه فوروارد کجا اینطوری تیم میبندن کجا تمام خارجیها رو میزارن دفاع گلر وهافبک دفاعی تیم میشه این کاندیدای سقوط بدست سه با کلی خرج اضافی
  8 + 0 -
نظر شما
 • 2
 • 0
 • 4
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.